Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem gyártanak alkalmazás...

Miért nem gyártanak alkalmazásokat nokia/microsoft telefonokra? Vagy ha mégis, frissítés már luxus, pl. a vibert nem tudom szerintem az elsőnél tovább frissíteni.

Figyelt kérdés
A Windows Phone-okra semmi nincs... Mindig kiadja, hogy androidra vagy ios-ra telepíteném?, de az átkozott telefonom Nokia! (kaptam, nem vagyok hülye, hogy ilyet vegyek)

2016. aug. 1. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem megy a szekér nekik, winfos telefonra zsákutca lett
2016. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vatafak ***** válasza:
59%
Winphonetól szabadulni kell amíg még van vmi értéke. Halott platform lett
2016. aug. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
add el
2016. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
81%
Már az elején látni lehetett, hogy halott az egész, mégis páran vettek. Nem véletlenül van 1% alatt az eladása
2016. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
75%
Sajnos vége a Nokiának.. Azért sincs semmi normális alkalmazás.. Nekem is Nokiám van de már bánom..
2016. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
le lehet pontozni de attól nem lesz több wp app 😎
2016. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!