Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telóm ROM-ja napról napra...

A telóm ROM-ja napról napra másfél gigával telik, mit szed le és hogyan tudom törölni?

Figyelt kérdés

Egy Xiaomi Redmi Note 3-ról van szó. Néhány hónapja van a birtokomban és az utóbbi időben valamit folyamatosan szed le a belső memóriába, ami 32GB mínusz a rendszer. A napokban egyszer már kénytelen voltam resetelni a telót mert teljesen betelt a memória, viszont előtte ahol abbahagyta most ott folytatja. Utánaolvastam néhány fórumon, többen panaszkodtak erre de épkézláb kommentet nem találtam, többen a CCleaner "deep clean" optját emlegették de magam ilyet nem találok (valszeg bennem van a hiba).

Megtaláltam azt a bizonyos mappát (?) ahova szedi ezeket a fájlokat (eddig 8,3GB és napról napra másfél gigával nő), de nem tudom letörölni, sem belenézni. Egyébként "Misc." az ominózus mappa neve. Gépre kötve is próbáltam rákeresni de egyáltalán semmit sem találtam ami párszáz megánál többet foglalna

Mégis hogy szabaduljak meg tőle?



2016. aug. 2. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
én felraknék egy xiaomi.eu rom-ot(bl nyitás kell)
2016. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd kérlek? Nem vagyok túl penge etéren.
2016. aug. 3. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!