Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphobe SE vagy Iphone 6?

Pipec159 kérdése:

Iphobe SE vagy Iphone 6?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg jobban?

4.7 es telefonom van már 3 éve és váltani szeretnék csak nem tudom hogy mire.


2016. aug. 3. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

ebből a kettőből SE

SE tulajdonosként azt mondom, vegyél egy jobb androidot, ár/érték arányban jobban jársz

2016. aug. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Az SE többet tud (4K videófelvétel, 12 megapixeles kamera, A9 chip) de ez 4 hüvelykes.

A 6 annyiban jobb, hogy RetinaHD kijelzője van, amúgy nem lehet vele 4K-ba venni, de ez 4.7 hüvelykes.


Neked is 4.7-es telefonod van, kérdés hogy vissza tudnál-e szokni egy kisebb kijelzőre. Én személy szerint az SE-t preferálom, dizájnban is szebb szerintem. De ha megteheted, hogy veszel egy 6S-t azzal járnál a legjobban, mivel az iPhone 6 dizájn, de képes mindenre mint amire az SE.


Melyik éri meg jobban? Szerintem az SE. Olcsóbb mint a 6, és jóval többet tud.

2016. aug. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz a kérdésedre válaszolni, mert csak Te tudhatod, hogy neked melyik méret jön be jobban. Viszont ha eltekintünk a kijelző méretétől, akkor az SE jobb választás, mert ugyanolyan processzor és memória van benne, mint a 6S-ben, tehát valamivel gyorsabb, mint a sima 6.


Nekem most egy 5 inches Samsung van, előtte iPhone 5 volt és annak a mérete jobban tetszett. Ezen a héten fogok SE-re váltani.

2016. aug. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
egyik se
2016. aug. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

Szutyok SzIphone nem kéllene még ingyen sem! Az árán veszel egy Z5-öt vagy S7-et, sokkal jobban jársz vele! :)


szutyokphone semmiképp

2016. aug. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
SE.
2016. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszömöm szépen a válaszokat!

A szutyokfonos kommentre meg inkább nem reagálok.

2016. aug. 3. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!