Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem hall rendesen aki hív, de...

Nem hall rendesen aki hív, de én halom őt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy core prime-om van. Előjött ez a probléma, vissza állítottam gyári állapotba, és úgy jól működött. Egy darabig. Most megint arra panaszkodtak, hogy nem hallanak eléggé. Pedig nem beszéltem halkan. Miután vissza lett állítva gyáriba, ki is próbáltam, de csak otthon, mármint otthon volt a két telefon (azvenyém meg akiét hívtam). De így távolról nem működik elég jól. Lehet a távolság szempontjából rossz?

(Egyébként nem több száz km, csak 25 km)


2016. aug. 3. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Az sok a 25 km. Menjetek közelebb egymáshoz , sokkal jobb lesz a hangja.
2016. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi bevallom nem értek profin a telefonokhoz, ezért is írtam ezt, de ezek szerint hülyeséget. Légyszíves ne írj olyanokat amik nem segítenek, mert az iróniához értek. Esetleg egy kézzel fogható ötlet? Vigyem kicseréltetni, mert besz*rt a mikrofonom?
2016. aug. 3. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!