Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony z3 mitévő legyek?

Sony z3 mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy használt jóállapotú Z3 at. Átnéztem az üzletben és még 1leütés sincs rajta. Mikor hazaértem és közelebbröl megnéztem a képernyőt akor egy 1.5cm es hajszalrepedes van a jobb oldalan a bekapcsolo gomb iranyaban. Mikor le van kapcsolva a kijelzo akkor nem latszik csak fekete hattérnél. Beszéltem az eladókkal és nem tudtak róla aztmondták. Rendesen erzekel, es szerintem nem a felső üvegen van. Felajánlottak hogy adnak vissza valamenyi penzt belole vagy vissza adjak a telefon arat es en telefon nelkul maradok. Melyiket valasszam?

Repedhet tovább ez valamikor? Esetleg ha vizalá kerülne akkor emiatt beázhatna?

Legyszi rendes tanacsokat adjatok!


2016. aug. 5. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen vissza az egészet. Habár én nem tudom mennyit fizettél érte de az biztos hogy én 1 ezeret nem adnék egy ilyen telefonra. Nem csak a törött kijelző miatt, alapból mert használ(alapból utálom) és lehet bármi baja ami kívülről nem látható, így meg főleg ha már kívüli is látható sérülés van rajta.
2016. aug. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Telefont nem nagyon szabad használtan venni általában valami balyuk van az emberek képtelenek rá vigyázni.


Én a pénzt vissza kérném bár jó lenne tudni mennyiért vetted mert ha pl 40.000ft ér akkor érdemes lenne meg tartani és valamennyit adjanak vissza aztán másboltban meg kérdeznéd mennyiért cserélnék az üveget nem hiszem hogy az érintő panel sérült volna ha érzékel.


Víz alatti használat nem javasolt még a gyártók szerint sem ne is próbálgasd amúgy is minek? Az azért jó hogy pl ha elázik esőben baja nem lesz de víz alá ne rakd.


Max még annyit hogy a boltban kérdezd meg nincs e másik használt teló... és arra cser vagy valami

2016. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

64000 ért vettem, külsőleg teljesen "új" állapotban, persze a repedésről nem beszélek. Minden más müködik rajta, eddig úgy tűnik, csak a repedés zavar, de viszont ha tudnám hogy fél év vagy 1 év mulva sem reped tovább magától akkor nem enném rajta magam. 10000ret akarna visza adni nekem, nemtudom annyiért így megérné e? Mennyibe kerül a javítás? Megtudják úgy csinálni mint a gyárban? Nem lesz látható rajta hogy cserélve volt?

Itt van 2 kép a repedésről

[link]


[link]

2016. aug. 5. 16:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja meg még annyi hogy kikapcsolt kijelzőnél nem látszik a repedés
2016. aug. 5. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát pénz az is de nem olcsó általában a csere de majd megmondják mert ha van nekik mondjuk ilyen telefon csak tönkrement vagy valami történt akkor abból kiveszik és kicserélik ez oyan 8.000-15000 de az hogy valahol van ilyen teló alkatrésznek hát kicsi az esély.

De amikor nekem be tört valami horribilis árt mondtak rá...


Vagy vissza kéred a pénzt és veszel valamilyen más telót ha nem csak a sony játszik nálad ott a p9 litle is az is egy aranyos kis telefon.

2016. aug. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ sokat segítettél a döntésben, ma megyek vissza és majd rákérdezek kijelző cserére és ha sokat mondanak akkor adom vissza a telefont,ha jó árat akkor meghagyom. Megtudják úgy csinálni hogy ne látszódjon rajta a csere?
2016. aug. 6. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!