Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia m4 aqua marshmallow?

Sony xperia m4 aqua marshmallow?

Figyelt kérdés
sziasztok, tudom hogy már kijött, de a telefonomra még nem érkezett meg és már eléggé vártam kb 2016 jan. óta na mind1, az lenne a kérdésem, hogy ha az internetről töltöm le a marshmallowot a telefonomra, akkor lene e rajta magyar nyelv, meg ugyan olyan lenne, mintha megvártam volna? najo nagyon hulyén fogalmaztam, remélem érteni fogjátok, ittt a link ahonnan letöltöm: [link]
2016. aug. 5. 09:46
 1/8 A kérdező kommentje:
vagyyis, lesz valami a telefonnal, ha nem ebbe szánt androidot töltök le?
2016. aug. 5. 09:58
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen.


Ha függő a telefon, akkor annyit fogsz észre venni, hogy a T-Mobile vagy más szolgáltató appok eltűnnek, sőt ez jó is.

Ha független, akkor meg semmit, csak újabb szoftver és kész.


Ha elakadsz, vagy valami írj nyugodtan, segítek majd.

2016. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
*nem ebbe az országba szánt
2016. aug. 5. 10:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Mármint igen lesz magyar nyelv.


És olyan ftf-et flashelj fel, ami a te verziódra való, amit meg tudsz nézni a "A telefonról" menü-ben.

De kb biztos E2303 lesz ha nem dual.

2016. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen az megnéztem..
2016. aug. 5. 10:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából mind1 melyik országba szántat teszed fel, bár célszerű lenne EU-s alapot, de az nincs a választékban, szóval ha E2303 akkor a baltic-at. De ha france-et teszed fel, akkor sem lesz semmi gond, max kapsz pár fölös rendszerappot rá ami franciaországba szánt telókra tesz a Sony. (Pl németországi romok tele vannak szemetelve ilyenekkel)
2016. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem Z3-am van, és németo-ba szánt rom van rajta, mivel prerootedbe csak ilyet találtam, annyi volt a különbség az alap eu-s romtól hogy volt pár plusz app. Pl Playstation valami, amit egyből töröltem is le, meg valami német tv-s app.
2016. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, na most teszem rá nagyon izgulok :D
2016. aug. 5. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!