Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem a telefonom. Mit...

Leejtettem a telefonom. Mit kene vele csinalni? Linkeltem kepet rola.

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 5. 13:47
 1/7 anonim válasza:
Tudod használni vagy csak be-ki tudod kapcsolni es nem erzekeli az ujjad?
2016. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem totálkáros lett, mert a kijelző kiengedte a folyadékot. Legfeljebb kicserélteted jó pénzért, vagy új telefont veszel.
2016. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hasznalni
2016. aug. 5. 14:07
 4/7 anonim válasza:
Hááát akkor talán nem lesz olyan igen drága,de nem hiszem hogy olcsó lesz mivel ha jól láttam vmilyen "a"széria aminek net szerint 27000-31000ft-ig van a kijelző cseréje.De ha megirod milyen típus akkor konkrétabb árat lehet rá mondani.
2016. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy A5
2016. aug. 5. 14:26
 6/7 anonim válasza:

Nekem is olyan van,ha vmelyik oldalon tudsz venni hozza egy kijelző t és otthon kicseréled akkor valoszinukeg olcsobban kijosz de eleg bonyolult a csere es sajat magadnak garanciat se tudsz valasztani így sztem marad a szerviz általi csere ami 31,000ft.

#1 voltam

2016. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2016. aug. 5. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!