Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jobban megéri az Iphone 6?

Jobban megéri az Iphone 6?

Figyelt kérdés
Megéri-e iphone 6-ot venni iphone 5s helyett? 6 jobb valamennyivel teljesitmenyben és nagyobb is 50.000 ft a külömbség.
2016. aug. 6. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez szubjektív.


Nagyobb, az biztos :-) Ha nem elég a kis kijelző, akkor jobban megéri.


A teljesítménye nagyjából a benchmark-on látszik, a felhasználói élmény nem sokkal jobb, ha forintosítom, 50.000-rel egészen biztosan nem.


Ráadásul ha le kellene at 5s-emet 6-osra cserélni, még tokot is kellene hozzá venni, mert hát nem szép...

2016. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Néző pont kérdése, szerintem jól néz ki az iPhone 6.


Nem csak teljesítményben, de támogatottságban is jobb az iPhone 6. Az új iOS rendszerre már panaszkodtak az iPhone 5s felhasználók, hogy rosszul fut a telefonjukon. Már elavult.

2016. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom az SE-t, olyan gyors, mint a 6S, hasonló a 4-5-höz, akkora, mint az 5, olcsóbb, mint a 6S, drágább, mint az 5S. Szerintem az éri meg a legjobban
2016. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pont 5S-ről váltottam 6-ra, a kis kijelző miatt.


Nekem egyértelműen jobb a 6, túl kicsi volt az 5S, ez jobban kézre áll.

Teljesítményben nagy különbség nincs, néhol észrevenni hogy fürgébb a 6, de nem olyan feltűnő.


A design is jobban tetszik, először nem jött be, de mióta olyanom van, rájöttem hogy bizony szép ez.

2016. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
+1 se 5st semmikeppen se vegyel
2016. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Páromnak 5S van tökéletesen működik. Én 6-ot vettem a nagyobb kijelző miatt - azon jobban szeretek olvasni - nekem tökéletesen megfelel. Mindketten frissítjük a rendszert, amikor jelez a telefon, hogy van frissítés, 5S-nek, semmi baja vele, ugyanolyan jól működik, mint eddig.
2016. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!