Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok esetleg segíteni...

Tudnátok esetleg segíteni nekem? Telefon vásárlás előtt állok kinéztem 4 telefon és nem tudom eldönteni melyik lenne a legjobb választás. (Doogee X5pro Doogee X5max pro Homtom ht7 pro Bluboo Picasso) Mi a vélemyényetek róluk?

Figyelt kérdés
Mi a vélemyényetek róluk ? megéri e megvenii és ha igen melyik, melyiket ? A válaszokat előre is köszönöm ! És videónézésre Messenger Viber pár játékot kiprobálnék rajta Youtube meg ilyen dolgokra használnám. Néztem már az összesről teszteket és a specifikációjukat is többször de nem tudta dűlőre jutni

#telefon #segítség hozzá
2016. aug. 6. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Doogee X5 Pro.Nézz szét ezen az oldalon is

[link]

2016. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. aug. 6. 23:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezeket a telefonokat nézegettem, csak nem tudom eldöntani melyik legyen. Elsőnek az X5prot néztem de az mellett maradok
2016. aug. 7. 00:00
 4/7 A kérdező kommentje:
de az 1Ghz-s procihoz nem lesz sok a 2gb ram ? nem lesz lassú vagy nem futna nehezen ?
2016. aug. 7. 00:01
 5/7 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Ha majd youtube-ozol vele, ezt a videót is nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=9VAoxYLDIzM

2016. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez durva de igen hallodtam sajnos róla hogy a telefon is sugároz :(
2016. aug. 7. 00:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Valakinek van Doogee X5pro telefonja? vagy valami tapasztalat vele kapcsolatban ?
2016. aug. 7. 00:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!