Iphone 6 vagy SE?

Figyelt kérdés
Melyik lenne jobb elméletielg az se ugyan azt kapta meg mint a 6s de csak 4 colos.
2016. aug. 7. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
64 GB SE jobb, de ettől még egy túlárazott telefon
2016. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha nagy telefon kell, 6S, ha értelmesebb méretű, akkor SE
2016. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ezek jöhetnek szóba, akkor a 6S-t ajánlom, kicsivel jobb, de akkor is tény, hogy a márkanév miatt nagyon túl vannak árazva, ennyiért minimum 3x jobb Androidosok vannak!
2016. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
3X jobb, 3X instabilabb...
2016. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 hagyjuk már az SEm pont annyiszor fagy le, mint a 2 èves akkoriban közèpkategóriás androidom
2016. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Vicces vagy, kínából hozattad? Van egy pár SE körülöttem, és még senkinek nem fagyott le... Volt androidom, iOS-om, és windows phone-om is. Windows Phone lenne a legjobb, ha több alkalmazás lenne rá, és kijavítanák a bugokat. Az android teli van alkalmazásokkal, viszont a rengeteg különböző hardver miatt nagyon instabil. Az iPhone meg drága. Így viszont az iPhone nyert nálam, de ha neked a Samsung tetszik... Hát, egészségedre váljon
2016. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kínai, Amerikában vettem. Csak használom. 2 hónap alatt 2 alkalommal fagyott le úgy a gamecwntertől, h home+bekapcsgb kellett hozzá, a bugyuta szókirakó app alatt 2-3 naponta eljátsza, h nem érzékeli a gombnyomást.

Sőt a bejövő hívás a kihangosított zene közben úgy meghülyítette, h 2 újraindítás kellett neki, h újra adjon ki hangot


Mondjuk én napi 6 órában nyomkodom, meg zenét hallgatok róla


Amúgy szép képeket csinál, meg sokáig bírja az akksi, de fele annyira nem jó, mint amennyibe kerül


Csak azért vettem meg, mert sos kellett és az s7 majdnem a duplájába került ;)

2016. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem ilyen még soha nem volt, pedig én is elég sokszor hallgatok zenét
2016. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem 6S Plusom van megjelenés óta kb. és egyszer nem fagyott le, pedig voltak napok amikor nyúztam de semmi, Windows Phoneom is volt, ott se nagyon fagytak le a dolgok, de egy Windows Phone jobb mint egy android, inkább vennék WP-t ha nem lenne 6S Plusom
2016. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem SE-m van, haveromnak Samsung S6, hát, nekem még egyszer sem fagyott le, őt viszont hallottam már egyszer-kétszer panaszkodni ; )
2016. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!