Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt érdemes venni?

Milyen mobilt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Ha érintőképernyős telefonrol van szó, akkor kizárólag Lumia jöhetett szoba nálam. De tudjuk, Lumia már nem lesz.. milyen telefont érdemes venni? A gondom, hogy az androidot rühellem és semmi pénzért nem vennék, iphone.. még probáltam soha, de nem sok jot hallottam róla. Illetve elég divat telefon...

2016. aug. 7. 23:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha csak telefonálni és sms-ezni akarsz, akkor minek neked okostelefon? Ezekre egy butatelefon is elég! Ha meg azért kell ilyen, mert manapság az érintős a trendi, akkor vannak érintős butatelefonok is, amelyeken nincs operációs rendszer, például LG T385
2016. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#10 és windows?
2016. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12

Jogos, az kimaradt. Nem vagyok otthon a windows-os rendszerben, ami mobilra jön ki, de amiket olvasok olykor, az mindig az, hogy sok programot nem fejlesztenek rá, vagy, ha van rá az adott program, akkor az már régebbi verz. és nem jön rá frissítés...

2016. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
P8 lite, Android 6.0, 4 hónap alatt talán 2x ha belassult, akkor is azért mert közben a Google Play-ről frissítettem.
2016. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

9/14


Akkor a Xiaomi neked való, 200 ezres tudást kapsz 60 ezerért. Persze nem ismered a márkát, mert neked még új, így ez is biztos szar.

De amúgy meg alapból nem értelek, mert az iPhone6s pl tök olcsó? Drágább mint 170 haver:D

És alatta meg már el-elavultak, 5-5s már azért nem olyan mint újkorában, hogy megérje megvenni.

Az SE meg szintén drága:D

Szóval ennyit erről.

2016. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!