Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen megbízható kínai...

Milyen megbízható kínai telefonmárkák vannak? (pl. Umi, Vernee)

Figyelt kérdés
Az Elephone-ról pl tudom, hogy igérget, nem az kerül a készülékbe és nem olyan, mint amilyennek promózzák(pl. sony 13 mpx kamera helyett no name 8mpx-es intelpolárt) meg minőségileg is gyenge.

2016. aug. 8. 08:41
 1/7 anonim válasza:
0%
Alcatel!
2016. aug. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Doogee pl...
2016. aug. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Huawei
2016. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Xiaomi, umi, vernee, meizu, doogee
2016. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Huawei, Honor, Xiaomi, Alcatel, Doogee, Vernee - gyakorlatilag ezek, amik jók, az Umi, az Elephone, és a Zopo pedig valamennyire noname márkák, minőségre nem tenném tűzbe értük a kezemet!
2016. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 |Orfeusz| ***** válasza:

Kizo87 listája + Oppo, Oneplus, TCL (=Alcatel), ZTE, Lenovo-Motorola, ASUS, LeTV.


A legjobbak a Xiaomi és a Oneplus, de ezek közül bármelyiket veheted nyugodtan.

2016. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Béluska2016 ***** válasza:
Nekem Xiaomi red2 van. Kint vettem fele ennyiért, mint az itthoni ár. Annyit megért. Megbízhatóságra, strapabírásra, használhatóságra kiváló. De a kamerája egy nagy nulla, hiába vakus. Mindent a belső memóriára pakol, ami megtelik és akkor lehet törölgetni, ürítgetni. Utána meg semmi nem működik rajta. :( Én főként Chat alkalmazásra használom. WhatsApp, Viber, stb... Ezek mentenek minden beszélgetést, küldött fotókat, fájlokat, persze sajnos a telóra. Ha ezeket letörlöm, vagy éthelyezem, akkor az előző beszélgetéseket nem listázza visszamenőleg, mert nem találja. Nem tudom erre mi a megoldás? Ugyan ezt csinálja fotózáskor is a Képet a memória kártyára teszi, de a thumb-ot a telóra. Ha azt törlöm akkor nem lesz előnézeti kép a fényképező menüben.
2016. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!