Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani kínai, de...

Tudnátok ajánlani kínai, de még megbizható telefon márkákat?

Figyelt kérdés

xiaomi,lenovo,meizu,huawei,zte, stb

Ezeken kívűl.



2016. máj. 18. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül még vannak B kategóriás gyártók,azok pedig hagynak maguk után minőségben és optimalizálásban bőven kívánnivalót,csak papíron erősek de legalább olcsók.A HTC kimaradt de az tajvani.A Doogee csinál néhány olcsóbb telefont még.
2016. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van még egy pár gyártó ezeken kivűl is. Ulefone , Elephone, Vkworld, de ott van a LETV.

Azt kell tudni hogy a LETV jelenleg a világon a harmadik legnagyobb telefon gyártó. Ezek mind nagyon minőségi telefonokat csinálnak.

2016. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg az Oukitel-t , Leagoo-t , Cubot-ot se felejtsük el. Vagy ott van még a Zopo, Vernee.
2016. máj. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Ulefone van és ez nem csak papíron erős. 50 rugó de kb annyit tud mint nálunk ami 120-150-be kerül. És ezt nem csak én mondom hanem már próbálták nagy telefonosok is .Az akinek Sonyja és az akinek iPhoneja van. Pedig bele akartak kötni, de a végén azt mondták: hú ba...eg ez nagyon jó.
2016. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4.A B kategóriások közül is lehet jót kifogni,ha még értesz is hozzá hogy finomra hangold akkor felér a legdrágább telefonokkal.
2016. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én ezeken a márkákon gondolkodom; oukitel, blackview, doogee, vkworld,homtom. Igazából egy árban vannak, viszont nem tudom hogy melyik megbizhatóbb/minőségibb

2016. máj. 18. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán az Outkitel.
2016. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!