Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen érintőképer...

Szerintetek milyen érintőképernyős telefont vegyek? Vagy miért nem jó az érintőképernyős? (SÜRGŐÜS, de mégis jövő januárig fogom látogatni a kérdést)

Figyelt kérdés

Ha lehet 30ezer alatt (fölötte is).

Írjátok le hogy mit gondoltak róla, milyen a minősége, mit adnak hozzá alapból. Ha van tapasztalat az is érdekel és melyik szolgáltatónál lehet kapni, meg szinte mindent róla ha lehetne. De sürgős a hosszú látogatási időtől függetlenül! De érveket is írhattok hogy érintőképernyős vagy más. :D


2010. ápr. 18. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Nokia 5230:

Előnyök:

Szép,Fiatalos,Jó,jó hangszóró,Nagy kijelző,Nem tömegteló mint a samsung 5230.

Hátrány:Kamera

Bár sokan samsungot akarnak rád eröltetni ne vegyél!

2010. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
71%
Ha fiú vagy, vagy olyan lány, aki nem szereti a nagy műkörmöket, akkor valószínűleg nem lesz problémád vele:D Nekem Samsung S5230-asom van, pár hete kezdtem használni, az érintőképernyő az első pár órában megszokható. Ha érdekelne ez a telefon itt egy link, ahol elolvashatod a tesztjét: [link] . Én is ez alapján választottam és nem csalódtam:D. Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy a szolgáltatóknál kapható csomag mit tartalmaz, mert nem ott vettem. Viszont kikapcsolva nem ébreszt, pedig a tesztben írják!!(Lehet, csak az enyém nem:D)
2010. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem Nokia 5800-m van és az tök ugyanaz mint az 5230 csak 3,2 mp el kamerája van. Ajánlom neked mind a 2-t mert

wifi+gps+sok hely.

2010. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha érintőképernyőst akarsz ne vegyél vagy csak postai úton külföldről (ne kínából)
2010. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
nokia 5800 az egyik legjobb érintőképernyős "olcsobb" telefon!Nagyon jó mobilarena-n találsz rolla is tesztet!
2010. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát... 5800-t már próbáltam minden jó van benne és ami benne van az is jó, kivéve a 70000-Ft-os ára... még nem néztem meg sokat, majd mindjárt írok mégegy véleményezést.
2010. ápr. 18. 21:02
 7/13 A kérdező kommentje:
Nézegettem, árakat még nem, amit írtatok az 5800-n kívül egyikben sincs WLan ami fontos szempont lenne. Majd még holnapm is nézegetem de már "késő" van hozzán mert csak 2 óra 20 perc maradt a 24 órából. Még érdekelne ha megjelenne új is.
2010. ápr. 18. 21:40
 8/13 A kérdező kommentje:
5800-t hol tudnék olcsón venni?
2010. ápr. 18. 21:40
 9/13 anonim ***** válasza:

HTC Touch Viva, abban van wifi és csak 50 ezer Speedshopnál:

[link]

2010. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még alszok rá egy pár hónapot több napi részletben... Az a HTC kicsit nem teszik... De még lehet róla szó. Egyébként köszönöm az eddigi tippeket, és ha lesz több azokat is!
2010. ápr. 19. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!