Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 (sima) vagy sony z 1...

Iphone 5 (sima) vagy sony z 1 éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Jelenleg sony z-m van sima, de szörnyen sz*r ezért akarok ujat venni.

Nagyon forrossodik, gyorsan merül, lassan tolt, vakuval nemtud kepet csinalni, meg amugy is elég csunya képeket csinál stb stb.

Azün gondolkozok hogy talán a z1 jobb lehet, egy fokkal, meg a másik az iphone, mert elég sokan dicsérik h nem fagy le stb...

Ami fontos nekem

-Ne faggyon

-Gyors legyen

-Szép képet csináljon

-Birja az akku legalább egy napig

Légyszi azok válaszoljanak akik tényleg tapasztaltak ilyen téren. Köszi



2016. aug. 8. 13:02
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

Az iPhone 5 négy éves, a Sony Z1 3 éves. Miért nem újabbat veszel? Ezekből a régiekből még kisajtolhatsz 1-2 év használatot, de hamarosan ugyanolyanok lesznek, mint a mostani Z-d.


Egy használt, nem szétkarcolt iPhone 5 32GB 60 ezer Ft. Azért tudsz venni egy jó állapotú LG G4-et is, az másfél éves csúcsmodell.

2016. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én azt tapasztaltam, hogy az iphone5 egy rakás fós, a szintén 2012-es androidos csúcsmodell nexus4-em gyorsabb, nem szaggat, tovább bírja az akku (jelenleg is másfél nap). Onnan tudom ,hogy párommal egyszerre vettük, ő ip5-öst, én a makot. mára az ip5 kukázva van. szerintem kűrvára nem éri meg az apple hypeot az a pénz, de ez csak az én véleményem.


mondjuk én nem játszom rajta, lehet, hogy egy mai nagy hardverigényű játéktól szaggatna ez is.

2016. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!