Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A5 2016 vagy Sony...

Samsung A5 2016 vagy Sony Xperia M5?

Figyelt kérdés

Kérdésem az lenne melyik éri meg jobban a kettő közül és miért? Kb mind2 egy árkategória, melyik jobb miben ?:)

Vagy meghallgatok ebben az árkategoriában más mobiltelefont is ! Köszönöm szépen előre is!!



2016. aug. 8. 23:18
 1/9 BM-Striker ***** válasza:
63%

M5 a 3gb RAM miatt.


Egyébként a Xiaomi Redmi Note 3 Pro(32/3gb) jobb vétel.

2016. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
8%
Umi super
2016. aug. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ilyen ismeretlen gagyinak tűnő márkák nem érdekelnek! De köszi szépen a válaszod
2016. aug. 9. 01:30
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Ismeretlen, itt gyk.-n van pár ember, akinek az a hobbija, hogy minden kérdéshez odaírja, hogy xiaomit, meg ilyesmiket vegyél, mert ők xiaomi mániások, de attól még ismeretlen kínai telefonról van szó, mert sokan nem ismerik, csak a xiaomi mániások.
2016. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó : tudom :) inkább megveszem azt a telót dupláján amit ismerek
2016. aug. 9. 11:32
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Mivel nincs széles körű reklámja a Xiaomi-nak, ezért a mobilokhoz laikus emberek nem ismerik annyira, de a hozzáértők szemében abszolút nem noname márka, egy igenis jó minőségű, de mégis olcsó, ár-érték bajnok telefonokat gyártó cégről van szó! Akik nem ismerik, alaptalanul lehurrogják, hogy milyen gagyi, a hosszabb távú személyes használat viszont mást igazol!

Úgyhogy nem rossz, a Galaxy A5 2016-ot például földbe döngöli, főleg hogy a Samsung nem is tud annyit, amennyibe kerül, 40%-ban a márkanevet kell megfizetni!

A Sony viszont ár-érték arányban reális, és szerintem az akksi kapacitását leszámítva a Xiaomi Redmi Note 3 Pro-nál is jobb, iszonyú szuper telefon, amiben MAJDNEM minden szuper tulajdonság egyben van: valódi 8 magos processzorr, 3 GB ram, 128 gigás microSD-bővíthetőség, 21 MP hátlapi kamera (ami ráadásul minőségre is szép képeket csinál!), 13 MP előlapi kamera + autofókusz, vízálló, és a dual sim-es változat is csak pár ezressel drágább!

Én is a napokban nagyon szemezgetek vele, ha most vennék telefont 100K alatt, nálam tuti ez lenne a befutó! M5!

2016. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Xiamiaú,red.mi? Stb.Ezeket felejtsd el!Szervízhálózat alkatrész Nuku!!

Sony M5! Én azt venném!!Igaz Samsung-os vagyok,de Sony M5-re váltok ha tehetem.Minden van benne ami kell.Főleg OTG képes,és IP68 védelem.

2016. aug. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BM-Striker ***** válasza:
82%

#7


Xiaomi-nek pont van rendes itthoni szervize.

2016. aug. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Légyszi ne kezd el ezen vitatkozni,írtam már nem érdekel a sziámi telefon
2016. aug. 22. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!