Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha benne vagyok egy flottában...

Ha benne vagyok egy flottában akkor tudok részletre új telefont vásárolni?

Figyelt kérdés
Le szeretném cserélni a készülékemet és ha nem muszáj nem lépnék ki a flottából, így lehet részletre telefont venni?

2016. aug. 9. 02:06
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
És ezt miért azoktól kérdezed, akiknek fingjuk sincs, milyen flottában vagy és az milyen lehetőségeket nyújt? Esetleg kérdezd meg még a házmestert is, de a postást mindenképpen.
2016. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem igen, sőt, sok flotta sokkal kedvezőbb áron ad telefont, mint a sima lakossági ügyfeleknek. DE azt mindenképpen tudnod, kell, ha téged is úgy vittek be a flottába (tehát pl. nem a te céged flottája, nem a te neveden van az előfizu stb.), akkor te ezt nem fogod tudni elintézni, csak az, akihez az előfizetés tartozik. Én is flottában vagyok (apósom cége által), és egy egyszerű SIM kártya cserét sem tudtam megcsinálni, azt is ő tudta csak elintézni, személyesen.
2016. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Apa barátjának a flottájában vagyunk benne :)
2016. aug. 11. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagy hülyeség valakinek a flottájában lenni.
2016. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!