Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok ilyen androidos...

Ajánlanátok ilyen androidos telefont?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új telefont venni, mert a régivel egyre több problémám van. Max. 85ezer forintot szánnék rá. Olyat szeretnék, ami szép képeket csinál, videó is jó minőségű rajta, nem lassú, nagy belső tárhelye van és lehet bővíteni is a memóriakártyával. Legyen előlapi kamerája (persze megvagyok nélküle, nem szoktam magamról képeket csinálni, de a barátaimmal néha igen). Ne legyen túl kicsi se, de azért jó lenne, ha a képernyőjét átérném, illetve elférne a zsebemben.
2016. aug. 9. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem eddig más mobilom nem volt, csak Samsung, meg vagyok vele elégedve. Olyan éles és szép képeket lehet vele készíteni, hogy veri a digitális gépemet. 4 GB van benne. Nézz körül, sokféle Samsungot lehet kapni.
2016. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Huhaa mennyi pretencio!
2016. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sony Xperia M5, Huawei P9 Lite, vagy Vernee Apollo Lite.
2016. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!