Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a mintát a...

Elfelejtettem a mintát a telomon. Hogy tudnám megcsinálni? Sony Xperia M4 apua

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Add vissza a tulajdonosának a készüléket. :)
2016. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1# humor herold


Vidd el szervizbe, ott hard resetelik, minden adatt elveszik, de utana ujra megy a telo szepen

2016. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de azt én nem tudom megcsinálni??
2016. aug. 9. 14:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Nezd meg nezen, asszem nehany gombot lent tartva kikapcsolt allapotban te is tudod resetelni
2016. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Vidd be a szervízbe. Ha megvannak a papírjai, készségesen segítenek majd. Most mi honnan tudjuk, hogy valójában nem lopott e a telefon? te örülnél annak, ha a tőled ellopott telefont itt segítenénk feltörni?
2016. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Lekapcs, bekapcsolas kozben nyomva tartani a volume+ es home gombokat, rezzen, elengeded azonnal a gombokat, bejon a recovery menu, ott kivalasztod hogy factory (minta kiszedo magyarul) es megvarod amig kiszedi a mintat belole aztan ujraindul.
2016. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amit az előző írt működhet, viszont az adatok elvesznek mert ez gyári beállításokra állítja vissza a telefont. Ha nem nyitott a bootloader, nincs engedélyezve adb, nem hagy google fiókkal belépni, akkor adatvesztés nélkül tudtommal nem lehet.
2016. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na tisztázzuk, hogy reset gombkombináció NEM LÉTEZIK! Amit elindít (előttem jól írták 2-en) az a recowery mód.

Ezzel hozzá lehet férni ahhoz a parancshoz, hogy "delete all users data" ha ezt megnyomod akkor van egy gyári telefonod 0 adattal a rendszeren kívül. Sok sikert!

2016. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bp1985 ***** válasza:
Vegyél cavintont...
2016. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bp1985 ***** válasza:
2# Te pedig látatlanban meg vagy győződve, hogy a saját telefonja az, amit naponta 50x felold, majd "elfelejti" a kódot hirtelen...
2016. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!