Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni....

Telefont szeretnék venni. Iphone 5s jó választás?

Figyelt kérdés

Épp tellik rá és gyorsan kéne egy jó. Vagy ebben az árban esetleg jobb? A vodafonnál haphatól egyen red-tarifához.

Válaszokat előre is köszönöm!!



#iPhone #IOS #Mobiltelefon. telefon
2016. aug. 9. 22:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha max 6honapra kell akk jo valasztas lehet mert addig lehet h meg hasznalhato lesz de mar most is elkezdett fagyni..
2016. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Meechy Darko ***** válasza:
19%
Nekem 5s-em van már másfél éve meg van sosem volt semmi baja most is ugyan olyan gyors, mint az elején ez volt az első ios-es telefonom előtte androidosok voltak de ehhez képest nagyon rosszak voltak szerintem bátran vedd meg nem fogod megbánni, én már biztos nem vennék más márkájú telefont
2016. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Meechy Darko ***** válasza:
Annyi negatívumot tudnék mondani ellene, hogy gyorsan merül ha sokat használod, de ez igazából majdnem az összes újabb fajta más telefonokra is igaz
2016. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
szívem szerint SE-t vennék de az már túl drága. nem tehetem meg.
2016. aug. 9. 22:26
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Nem eri meg az SE, ugyanazt tudja mint az 5S csak picivel gyorsabb, de 2x dragabb.

Az 5S szuper kis telo.

2016. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2016. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az 5s hogy lenne mar ugyan az mint az se??

Amihez nem eetesz nw szolj hozza

2016. aug. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ugyan az mint az 5s.... XDDDD

Te ember ha nem értesz hozzá akkor legalább ne szólj bele....


Kérdező! Szerintem nagy hülyeség 2016 végén 5s-t venni..

Amellett hogy a telefonban lévő hardver mára már eléggé elavult éy gyenge lett, ios szokott gondoskodni róla hogy váltsanak az emberek a telefonukról (lásd 4s) Általában minden iphonefan előnyök veszi azt hogy "régebbi telefonjait is támogatja az ios" Csak azt felejtik el hogy a rendszer igény is nő... Vicces is lenne ha valaki 512mb RAM-os telefonra rá szeretné rakni az android 6.0-t :DDD

Szerintem vagy tegyél le az iphoneról vagy az SE-t vedd :) Droidból amúgy is abban a kategóriában elég sok jó telefon van :)

2016. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

5S és SE persze hogy ugyanaz, ugyanugy néz ki, ugyanakkora, a gombok ugyanazok, ujjlenyomatos bejelentkező gomb ugyanaz, iOS ugyanaz, programok ugyanazok. Tök egyforma, a különbség amint mondtam a picit gyorsabb proci az SE-ben, amit már használrak a 6S-ben is.

Ne kontárkodjatok bele ha nem volt nektek egyik se.

2016. aug. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az Se szted csak kicsit gyorsabb?? Atya ur isten...
2016. aug. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!