Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE vagy LG G5?

Iphone SE vagy LG G5?

Figyelt kérdés
Most akarok venni egy telefon és a fenti két készülék ragadta meg az érdeklődésem! Melyiket vegyem szerintetek?
2016. aug. 10. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Mindenképpen megbízhatóbbnak tartom az iPhone-t, azt válaszd szerintem. Ha egyszer kipróbálod, utána már nem fogsz mást használni, viszont ha most nem azt veszed, akkor meg fogod bánni.
2016. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
iPhonet semmiképp nem ajánlom, Androiddal jobban jársz, főleg hogy nem egy kezdetleges, nekem 2 éve van iPhone-om és mindig meg akartam szabadulni tőle, mert én azt tapasztalom hogy amióta az van nekem mindenben csak korlátoz. Szóval az ÉN véleményem szerint bármit csak ne iPhone-t (jó tudom annak is van 1-2 jó tulajdonsága, de mégse). Bocsi ha valaki nem ért velem egyet..
2016. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Méret önmagában nem dönti el a kérdést? Mire szeretnéd használni a telefont?


#2: kérdező számára alighanem hasznosabb lenne ez a komment, ha részleteznéd, mi az, ami számodra konkrétan problémát okozott, hogy el tudja dönteni, ez számára mennyire "no-go".

2016. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy voltam vele hogy a méret el fogja dönteni ezt a kérdést, de az embert mindig vonzza az új, ismeretlen dolog. Most akarom leváltani a Lumia 625-öt mert már nem érzek benne annyi lehetőséget, kevés hozzá a jó alkalmazás. utolsó androidom egy galaxy mini volt :D
2016. aug. 10. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Helló,


Az LG G5-ben van NFC, infraport, bővíthető tárhely, nagyobb kijelző, 4GB RAM, cserélhető akksi -- ezek mellette szólnak. USB C portja van, ez hátrány, ha új zsinórokat meg konvertereket kell venned.


Az iPhone SE kisebb, egy kézzel használható, gyors a fényképezője, tud slow-motion videót készíteni (lassított felvétel), ezek mellette szólnak. A 16GB-os verziót felejtsd el, a 64GB-osat érdemes venni. Ha nincsenek lightning port-zsinórjaid, akkor az szintén hátrány, hogy vennek kell.


Az Android és az iOS is lehet előny és hátrány is, attól függ, kit kérdezel.


Ha sokat netezel, játszol, videózol a telefonodon, az LG-t vedd meg. Ha fontosabb, hogy kis méretű legyen, akkor meg az iPhone-t.

2016. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha az Iphone-ból a 6S-t veszem, azok nagyjából azonos méretűek, úgy melyik a jobb vétel?
2016. aug. 10. 20:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Épp ezt akartam kérdezni, hogy ha már iPhone, akkor miért nem 6S?

Én a 6S-t venném. Jó, lehet kicsit elfogult vagyok vele szemben, mivel nekem is ilyen van, de ingyen sem cserélném le G5-re. Viszont SE és G5 közül inkább az utóbbit választanám.

2016. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Helló,


Úgy már fogósabb a kérdés. Az LG-nek akkor is vannak előnyei, pl. NFC, infra, bővíthető memória. Ha ezeket nem használnád ki, akkor én is az iPhone-t mondanám, legalább a 64GB-osat. A 6S kijelzője még mindig kicsit kisebb, de sokkal közelebb van az LG-hez, mint az SE. (LG: 13.4cm, 6S: 12cm képátló).


Azt azért vedd figyelembe, hogy fájlok föl-lemásolása macerásabb az iPhone-nál, mert ott az iTunes-t kell használni, a csengőhangokat meg kell vágni és átkonvertálni stb. És azért a 6S drágább, főleg egy 64GB-os. Szóval egy jobbféle tokra nevezz be :)

2016. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!