Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Microsoft...

Mi a véleményetek a Microsoft Lumia 550-ről?

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

halott platform

eddzs és winten szíváskombó

2016. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Maga a készülék (árához képest) korrektnek tűnik, egyedül Windows 10 Mobile-ba lehet belekötni, igényeidtől függ, ez megfelel-e neked.
2016. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor válaszd ha nincs szükséged okostelefonra, ugyanis a windows phone nem az, csak annak nevezi magát, mert kevés rá az alkalmazás. Valamint az a kevés is elég gyengén muzsikál, vagy elmaradottabb a többinél.
2016. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjatok már egy appot ami nincs windows-re kérlek! Mert én nem találok egyet se. Köszi!
2016. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pokémon Go? Prisma? Apple Music? (Ok, ez utóbbi övön aluli, de nekem hiányozna.)
2016. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A pokemon go is hülyeség én szerintem. A többit nem is tudom micsoda. De a fő probléma win-en hogy a meglévő alkalmazások is gagyik. Nekem is ms telefonom van, de én ezek miatt utálom, hogy a meglévők is gyatrák.

Bár visszatérve a pokemon go játékhoz, ami szerintem egy agybutító marhaság. Ettől függetlenül itt látszik hogy egy igen felkapott valamit nem fejlesztenek wp-re, az azt jelenti számomra hogy nagyon le van maradva a többitől ez a platform. Elhanyagolt döglődő (döglött) rendszer amit csak a fanatikusok védenek. Van a közvetlen közelemben 3 (rajtam kívül) wp-t használó. Velem együtt 3-an utáljuk, mindhárman 30 feletti nem kocka emberek vagyunk. Egyetlen egy úgy védi, személyes sértésnek veszi, ha kritizáljuk.

2016. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: teljesen mindegy, hogy hülyeség, ha most ez a divat, és az ember nem fér hozzá Windowson. Prisma egyébként egy új "képszerkesztő" app, Apple Music pedig olyan, mint a Spotify (azaz előfizetési díj ellenében zenéket hallgathat, tölthet le a felhasználó), csak jóval nagyobb a választék.

Egyébként egyetértek, hiába nincs gond magával a rendszerrel (nem mintha ne lenne, 10 megjelenésekor elég gyatra volt), ha alkalmazásokkal meggyűlik az ember problémája. Ennek persze egyik oka a rossz elterjedtség (->ördögi kör), viszont MS idióta stratégiája is, hogy kb kétévente megújítja a platformot, így a fejlesztők tanulhatják újra a dolgokat... Márpedig egy tetszhalott platformnál eleve elég kevés a motiváció. Piaci alapon működő cégek pedig ránéznek a részesedésre, és azt mondják, ezért nem fognak x millió forintot kiadni, mert nem térülne meg.

2016. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a nem fizetősöket részesítem előnyben, elég nekem a youtube. Képszerkesztő app van wp-re is, ami egész jó. Ha valaki komolyan akarja akkor photoshop pc-n. Mondjuk ahhoz érteni kell ha valaki komolyan akarja, telefonon ez kis kijelző miatt gagyi, minden platformon.

A 10 még most is gyatra sajnos, igaz sok minden javult. A stratégiáról nem tudok semmit, de szerintem a rosszul működő appok maga rendszer bugjai miatt lehet. Nem nagyon kell a 8.1 után újratanulni semmit, mert én a 8.1-ről frissítettem 10-re, nem sok különbség van közöttük.


"Piaci alapon működő cégek pedig ránéznek a részesedésre, és azt mondják, ezért nem fognak x millió forintot kiadni, mert nem térülne meg.

"

Ez teljesen igaz szerintem is. Na meg ez már nem változik.

Ja meg nem tetszhalott, hanem már halott és egyre lentebb fog kerülni. Se én, se a környezetem nem választaná újra a wp-t és azért használjuk, mert nem adnánk ki jelenleg pénzt másra, mert nem elsődleges a telefon anyagi kiadások szempontjából. Egyértelműen akikkel beszéltem, ők se vennének újra. Kivéve az egy fanatikust.

2016. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!