Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S tulajdonosok/volt...

IPhone 5S tulajdonosok/volt tulajdonosok?

Figyelt kérdés
Megéri iPhone 5S mobiltelefont venni? Átlagban mennyi ideig bírja? Működésével vannak gondok? Jelenleg Samsung Galaxy Ace 4 Style-om van, és szeretnék olyat mobilt, ami az egyetemen végigkísér. Vagy legalább félig. :D Az androidban ezesetben nem bízok. Köszönöm a válaszokat! :)
2016. aug. 11. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A helyedben akkor már az 5s-bem sem bíznék.3 éve jött ki.

Ha tartós telefont akarsz, akkor mindenképpen 2016-os modellt válassz.

Ott van pl az SE. Az a legjobb alternatíva.

Nem tudom mennyid van rá, de ha mondjuk 100 körül (az 5s árából ítélve), akkor nem érdemes iphone-t venni, mert az 5s már nem éri meg.

Az androiddal meg nem értem mi a baj.. Te most pont azt csinálod, hogy egy alsó kategóriás samsung alapján alkotsz véleményt, hogy az android nem jó, nem tartó, úgy, hogy ezek szerint nem használtál még JÓ androidos telefont..

Szerintem 2x gondold meg mielőtt 5s-t veszel.

2016. aug. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 5st veszel akk orulhetsz ha egy evig fogod tudni hasznalni. Az androidot meg ne egy also kategorias mibil alapjan ami nem mellesleg sz@rszung iteld meg. Ennyi oenzert csucskategorias mobilt tudsz venni ami sokkal jobb az SEbel is. Par pelda X. Redmi note 3pro,vernee appolo lite, g4, nexus 5x (32)
2016. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
V meg LeEco le Max 2, mi 4s, Op3, Op2, LeTv 1pro
2016. aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! :)

Több mint másfél éve vagyok Iphone 5S tulajdonos, ezelőtt egy Sony Xperia Arc S-em volt, amit 3 évig nyúztam, azonban már a 2. évnél kezdett megkattani, s onnantól kezdve szinte havonta telepítettem újra a szoftverét, hogy ne legyen belassulva. Alapvetően ezért váltottam almára, amit a mai napig nem bántam meg. Személy szerint eléggé kihasználom a telefonomat, elsősorban tanulásügyileg, néha játszom is rajta, és ez idáig remekül funkcionált. Ha nem is egyetem végéig, szerintem minimum a feléig el fog téged kísérni. :) Ha kérdésed van még vele kapcsolatban, nyugodtan írj privit. :)

2016. aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen jó az 5S, semmi gondod nem lesz vele még évekig szerintem, stabilan működő telefonok azok. Nekem sima 5-ös van, az asszonynak 4S, de azokkal sem lesz semmi gond egy darabig, vigyázunk rájuk.


Persze, ha a legújabb 3D-s játékokkal akarsz játszani, ahhoz nagy valószínűséggel gyenge lesz, de hétköznapi használatra teljesen jó. Internet, viber, stb működik raktuk simán.

2016. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!