Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen télot vegyek?

Szerintetek milyen télot vegyek?

Figyelt kérdés
Mlst egy sony xperia m4 aquám volt- 15 éves vagyok, de nagyon érdekelnek a telefonok, pont az elmult napokban telepítettem fel rá az android6.0-át mert szolgáltatónál vagyunk és nem akartam rá sokat várni, na és nagyon szeretem a sony telefonokat most is a között vacillálok, szerintetek melyik lenne jobb sony xperia z5 compact, vagy z5 vagy iphone se vagy 6, csak ezek jöhetnek szóba mivel telenor függők vagyunk mwst ne is ajwlnjatok, ja és mielőtt elkezdenétek msjd oltogatni hogx ilyemidősnek minek ilyen telefon, hát egyszerűén azért mert érdekelnek a telefonok, és apukwm nyomkodósat használ és a csomagjába mindig felajálja hogy vwlasszak magamnak, és amugy időn nyáron is rengeteg diák munkán voltam, hogy tudjam milyen dolgozni stb... Előre is köszi a válaszokat.
2016. aug. 12. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdjuk ott a z5 vs z5c kozul a meret alapjan donts de azt tudd h szokott fagyni es forrosodik ha kameraban vagy. Az I6 mar rwgi en nem vennem meg az se az jo kis mobil sokaig lesz tamogatva mivek most jott ki. Akk azt dontsd el h android v iphone ha iphone akk se ha andeoid akk aeret alapjan donts de azok kozul en ink a z5ot vennem.
2016. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igazqból nálam is ez a kettő telefon játszik hogy z5 vagy SE, bár az is érdekelne főként hogx a fent említett két sony telefon tényleg laggolba egy idő után? Vagy jó keszülékek lennének?
2016. aug. 12. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Z5 vagy Z5c.
2016. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!