Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni Pokemon GO-ban?

Tudnátok segíteni Pokemon GO-ban?

Figyelt kérdés
Na szóval, amikor megyek és ott van a körzetemben a Pokémon csak az árnyékát látom, a szörnyet nem és nem tudom elindítani a harcot akárhogy is nyomkodom :( AR moddal sem működik? Valami megoldás? az újratelepítés sem vált be.
2016. aug. 13. 17:06
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Jah es a google is tele van vele de biztos miattad nem fogom torolni magamat :D csak akor nsm kell picsogni ha megvan a baj ;)
2016. aug. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Jajajaja aze ne jatszon mert van par hulye akit elut az auto. Taps


Ennyi erovel semmit se lehetne hasznalni.

Emberek attol is meghalnak h magukra boritják a nasi automata gépet, akkor most a te logikád szerint, bekene tiltani a nasi automatakat.


Jatékkal semmi baj nincs. Figyelmetlen hülye emberek mindig is lesznek.

2016. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Tökmindegy azóta gépről csalok úgy legalább jó :)
2016. aug. 15. 10:50
 14/43 anonim ***** válasza:
Egyszeris veletlen nem veszel eszre valamit mert azt a telot nezed es puff na de talan majf akkor elgondolkodtok felolem nyomjatok csak azt a szutykot es taps :D de az en telom tuti nem fertozi
2016. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Amugy ezt ne egy nasiautomataval szembesitsd mert kozledes kozbe eleg par masodperc es puff :/
2016. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim válasza:
Ember, te azt hozod fel, hogy játék közben elcsap egy autó? Tudod mennyi embert csapott már el az miatt mert fülhalgatóval halhatott zenét és nem hallotta-látta hogy jön? Akkor tiltsuk be a fülhalgatót!!! Ott is akkor ugyan az a helyzet, hogy pár másodperc és puff. Nem értem miért kell kritizálni egy játékot, főleg ha ki sem próbáltad... Azért mert te nem értékeled más szerethet vele játszani. Én is játszok már több mint egy hónapja még sem lett tőle semmi bajom...
2016. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim válasza:
A kérdező aki nyafog a játékról valószínűleg 87 éves, tartsátok már tiszteletben szegényt....
2016. aug. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Jajj tartsátok már tiszteletben szegényt :D ez tetszik én ahogy irtam de ugy látszik itt 5évesek vannak agyilag akik aztse tudják felfogni hogy mi a "felőlem mindenki avval játszik amivel akar" jelentése :D amúgy a 2 egészen más mert én napi szinten majdnem fülessel bicajozok :D és ott nem lehet baj mert mindig odafigyelve közlekedek de a pokemon go egészen más :D szerintem egy nagy rakas ... de ahogy mondtam mindenki avval játszik amivel akar. És bizonyára nem pörgette senki vissza a válaszokat :D ezt marhára birom :D de majd nekedse kell nyafogni ha majd elcsap valami 100 Éves :D ezen csak jót röhögtem :D de engem nem érdekel én jóindulattal mondtam de ha ezt akarja valaki felolem ok csak mondom nem kell sirni ha baj van ;)
2016. aug. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Ha már valakibe van kis jószándék hát na Google playen meglehet nézni hogy ezmiatt halálos baleset történt ezmiatt a gagyi játék miatt XD felölem azt csinál mindenki amit akar majd ha elcsapja egy kocsi akkor ne csodálkozzon :D erről ennyit :P nah de ha ezt nem lehetett elolvasni akkor taps :D
2016. aug. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim válasza:

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL a bickajozás közbeni zenehallgatás kevésbé veszélyes mint a pokemon go????


bocs de ezen befostam :D :D :D mondd ezt a közlekedési miniszternek XD

2016. aug. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!