Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni Pokemon GO-ban?

Tudnátok segíteni Pokemon GO-ban?

Figyelt kérdés
Na szóval, amikor megyek és ott van a körzetemben a Pokémon csak az árnyékát látom, a szörnyet nem és nem tudom elindítani a harcot akárhogy is nyomkodom :( AR moddal sem működik? Valami megoldás? az újratelepítés sem vált be.
2016. aug. 13. 17:06
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Nagyon elvagytok a témával, igaz a kérdéshez köze sincs.

Akkor végére én is beszállok.

Az autóbalesetek 100%-a autóval törnétnik. Tiltsuk be az autókat. :D (Nekem elsőbbségem volt, neki kamionja...)

2016. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim válasza:
Akkor a te példádra alapozva, te napi szinten fülessel bicajozol és odafigyelve közlekedsz. Én napi szinten pokemonozok miközben közlekedek de én is odafigyelek. Ezen az alapon a 2 teljesen ugyan az! XD Azért mert volt néhány baleset nem kell általánosítani, vagy akkor az én előző példám is teljes mértékben igaz, hogy volt elég sok baleset ez miatt szóval az összes ember,aki fülhallgatón hallgat zenét közlekedés közben hülye. Most akkor én pokemon go közben hallom és a perifériámban észlelem, ha jön egy autó. De te nem hallod. Na most ezen az alapon sokkal veszélyesebb mint a pokemon. Nekem is van olyan osztálytársam, aki napi szinten fejhallgatóval biciklizett az iskolába és már nem egyszer majdnem elcsapták. Ő is kivétel meg, akik pokemon közben haltak-sérültek meg azok is. Ez nem a játéktól függ, hanem attól mennyire hülye az ember. Egyébként én is bírom, hogy, ha valamibe belekötnek egy jogos érvvel, amivel ellenkezek, akkor azt mondja valaki, hogy egy kisgyerek szintjén vagyok és teleírja a szövegét nevető smiley-val :D:D:D Amúgy meg már amikor először írtam visszaolvastam az összes írást és nem a "felőlem mindenki avval játszik amivel akar" állításodat nem értem, amivel próbálsz magyarázkodni csak te állítottál valamit, miszerint a Pokemon Go veszélyes, ami nem igaz és én e felől kifejtettem a véleményem. :D:D Ismétlem, nem a játék meg nem a fülhallgató veszélyes, hanem a hülye emberek. A te érveid alapján meg mind a kettő az / nem az csak mivel te nem érted miért jó a pokemon GO viszont bizonyítani akarod az igazad kicsit félremagyarázod az egészet.
2016. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

Értelme nincs vitatkozni de ezek a go találok elmondanak mindent: Keresési eredmények

Tragédia! Megvan a Pokémon Go első halálos áldozata! - Blikk.hu

www.blikk.hu/aktualis/kulfold/tragedia-megvan-a-pokemon-go...halalos.../zj509s1

2016. júl. 20. - Több veszélyt is rejteget a Pokémon Go, ha figyelmetlen a játékos /Fotó: AFP ... A félelmek nem alaptalanok, máris megtörtént az első halálos baleset, ami .... akit itthon börtönre ítéltek felfedezése miatt; Folytatódik a focicsoda!

Autóbalesetet okozott a Pokémon Go - Origo

www.origo.hu/techbazis/20160714-autobalesetet-okozott-a-pokemon-go.html

2016. júl. 14. - Fának hajtott egy férfi a New York-i Auburnben, mert elterelte a figyelmét a Pokémon Go. Komolyabb sérülést nem szenvedett, ám az autó ...

Meghalt egy tinédzser pokémonozás közben - Origo

www.origo.hu/techbazis/20160720-pokemon-go-halal-baleset.html

2016. júl. 20. - Ez lehet az első haláleset a Pokémon Go két héttel ezelőtti megjelenése. ... pályán · 12:34Halálos fenyegetések az orosz atléták kizárása miatt ...

Balesetet, rablást és vízihullát hoznak a Pokémonok | 24.hu

24.hu/mobil/2016/07/11/balesetet-rablast-es-vizihullat-hoznak-a-pokemonok/

2016. júl. 11. - Bár egy csomó országban még nem is elérhető a Pokémon Go nevű ... játék miatt senki nem került valódi kórházba, senkit nem raboltak ki, és ...

Hiányzó: halálos

Az eddigi legidiótább baleset Pokémon Go miatt | Vezess - Vezess.hu

www.vezess.hu/vezetunk/2016/07/.../az-eddigi-legidiotabb-baleset-pokemon-go-miatt...

2016. júl. 20. - Bírjuk már ki, hogy vezetés közben nem nyomkodjuk azt a szaros telefont a Pokémon Go és más miatt se!

Hiányzó: halálos

A Pokémon Go őrülettel együtt jönnek az őrült sztorik is | Urban Legends

www.urbanlegends.hu/.../a-pokemon-go-orulettel-egyutt-jonnek-az-orult-sztorik-is/

2016. júl. 11. - A Pokémon Gót július elején dobták a piacra, és villámgyorsan sláger lett szerte a világon. ... lásd fent – valójában egy 2014-es, Denver-közeli baleset képe volt),. – a másik kamusztori szerint egy 15 éves fiú késelte halálra nála két ... Lehet hogy csak a Pokémon őrület miatt lett ez a felfedezős-GPS-es ...

A Pokémon Go miatt halt meg egy 18 éves fiú | Cosmopolitan.hu

cosmopolitan.hu/te_te_te/2016/07/.../a-pokemon-go-miatt-halt-meg-egy-18-eves-fiu/

2016. júl. 21. - Az utóbbi pár napban annyira elfajult a Pokémon-mánia, hogy egyre többen hangoztatták, előbb-utóbb egy felhasználó halálát okozhatja a ...

Ez nem tartott sokáig: megvan a Pokémon Go első halálos áldozata

[link]

2016. júl. 20. - Várható volt, hogy hamarosan eljön ez a nap: egy tizennyolc éves srác az első, aki a játék miatt halt meg.

Megvan a Pokemon GO első áldozata - PC Guru

www.pcguru.hu/hirek/megvan-a-pokemon-go-elso-aldozata/37719

A Pokemon GO amúgy máshol is okozott már majdnem halálos balesetet. ... Már rühellem a Pokemon GO-t a nagy hipe miatt, de elfogadom, hogy nem maga a ...

Tragédia! Megvan a Pokémon Go első halálos áldozata! - Mediatic Csak ennyit erről de felőlem pokézzatok csak :D XD mert mindenki azt csinál amit akar szabadországot élünk :D /Persze törvényes kereteken belül/

2016. aug. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
És azse érdekel ha valaki lepontoz nem hat meg :D
2016. aug. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim válasza:

Basszus, ilyet én is tudok XD

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Tessék itt van az első oldal majdnem összes linkje, ami arról szól, hogy veszélyes fülhallgatóval közlekedni, és több halálbaleset volt miatta. Most akkor ez megint Patt helyzet. Fogadd el, hogy a Pokemon Go nem veszélyes. A linkjeid között is ott volt egy, hogy a FIGYELMETLEN ember az, aki miatt a baleset van, nem pedig a játék miatt. Viszont figyelmetlen ember bárhol lehet. Nem is kell zenét hallgatnia vagy játszania és úgy is baleset érhetni csak akkor nincsen mire ráfogni! A Pokemon Go-nak is több millió játékosa van, ebből néhány meghalt. Ekkora embermennyiség közül azért könnyű találni egyet-kettőt és akkor már is rá lehet fogni a játékra, hogy az a szar. Nem! Elég sok minden van, amit elkezdene hirtelen ennyi ember csinálni ott is lenne aki meghalna...

2016. aug. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim válasza:
De, ahogy említetted "nem érdekel, hogy lepontoznak" szerintem azért érdekes, hogy a te érveidet lepontozzák, az enyémeket nem... Valami oka csak lehet :)
2016. aug. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Játszatok nyugodtan avval a szarral sak matt be kéne tiltani ennyi a mind2 veszélyes de közel sem hasonlit a másikoz mert ott lehajtott fejel bámulod a kijelzőt mint valami barom aztán mondod magadnak hurrá pokemonokat keresek XD Szánalmas komolyan mondom de mondtam mindenki azt csinál amit akar csak nem kell sirni ha baj van :P de hagyjuk már az Offolást a kérdező megkapta a válaszát ennyi. Mégha 20 ezret adnal akkorse :D szánalmas ratyiság az egész :D ennél jobbat vártam volna
2016. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

54%


Az ember kódexem szerint ritka az ilyen hülye felfogású ember mint te, szóval szivesen hozzád vágnék pár labdát, csak mond hova szoktál spawnolni? :)

2016. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
Nem hiába 54% XDXD Azért mert baromságokat hordasz össze :) Teljes mértékben összehasonlítható a két dolog és nem folyamatosan bámulod a képernyőt, mivel, ha találsz pokemon rezeg a telefonod és azon kívül csak a megállóhelyeknél kell nézned. Én nekem is a kezemben van a telefon miközben sétálok de nem azt nézegetem, mert vannak értelmes barátaim, akik szintén játszanak vele és velük beszélgetek közben nem egymagamban hallgatom a zenét. :) Még 20ezerért sem játszanál vele? Azért arra én is kíváncsi lennék, ha odamennék hozzád, akkor 10 perc játék miatt visszautasítanál egy húszast.. De nem rád erőltetni akarom a játékot csak megértetni veled, hogy nincs igazad és mivel nem tudsz erre mit mondani, mivel logikusak az érveim a szokásos : "szánalmasak vagytok", "Én legalább nem vagyok egy 5 éves szintjén", "Nah persze még pénzért sem" dumák mögé bújsz, amik által te vagy a szánalmas n_n És igen, a kérdező megkapta a választ, de sajnos nekem is van hibám és elég makacs vagyok így zavar, ha igazam van és nem fogadják el :) De egyébként ezzel az utolsó hozzászólással még inkább bebizonyítottad, hogy nem mi vagyunk a szánalmas hülyék... És én mondom magamnak: "Hurrá pokemont keresek" Képzeld engem ez boldogít, mint téged az, hogy "Hurrá zenét hallgatok!". Az emberek mások és te nem tudod elfogadni, hogy van, ami nem tetszik neked de egy jó dolog. Egyébként megnéztem a linkjeidet, amiket küldtél és az összes kb ugyan az szóval ide írtál egy fél oldalnyi linket, amivel azt akartad mutatni mennyire rossz a játék, de ebből 2-3 különböző hír van. Nem kellett volna ugyan azokat a híreket más-más oldalról ideírni :)
2016. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Az emberi kodex ez marha jo duma honna loptad ? :D na figyu 5 eveskembiztos nem toled fpgok megijedni :D szanalmas egy jatek es akinek van kis esze szarja le a jatekot errol ennyit bsakk matt :D am is igen rohadt jo lehet ha ennyien feljonnek ide trollkodni :D aki ennyit nem ert meg hogy offoljunk ott mit magyarazok en ? Egy keteves is felfogja amit mondanak nekik akkor ezekszerint meg 2 evesek sincsenek itt :D kajak de jot nevettem ja es lehet kenu is :p
2016. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!