Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni Pokemon GO-ban?

Tudnátok segíteni Pokemon GO-ban?

Figyelt kérdés
Na szóval, amikor megyek és ott van a körzetemben a Pokémon csak az árnyékát látom, a szörnyet nem és nem tudom elindítani a harcot akárhogy is nyomkodom :( AR moddal sem működik? Valami megoldás? az újratelepítés sem vált be.
2016. aug. 13. 17:06
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
tudod mit jelent ? :D te jössz ide trollkodni :D aki még ennyitse tud csak jár a szája de mit vitázok én veled még :D ? okos enged szamár szenved :P olyannal veszekedni aki még az OFF jelentését sem tudja pff:S
2016. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
Csak megjegyezném, hogy én abbahagytam az offolást amikor írtad mert ezzel elfogadtam, hogy nincs több az eddigiekhez hasonló értelmetlen érved... Majd valaki más írt és mivel igazat adok neki, gondoltam megmagyarázom azoknak, akik lepontozták. Maaaajd te megint elkezdted az egészet... :/ És még mindig ebben az "én jobb vagyok nálatok ti szánalmasok" stílusban... Amúgy meg, ha nem érdekel a téma és azt mondod hagyjuk miért nézel vissza és írsz tovább? XD
2016. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
mert rohadtul offolnak utana mindig :p
2016. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!