Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy új androidos...

Szeretnék egy új androidos telefont 30 ezer forint körül. A Gsmart Joy életképes választás?

Figyelt kérdés

[link]

A konfiguráció alapján nem tűnik rossznak, viszont a cégről nem olvastam szépeket. Az "elvárásaim" legalább egy giga ram és értelmes kamerák, ehhez illő processzorral persze, az ára elég jónak tűnik, viszont tényleg nem tudok sokat a megbízhatóságáról stb azért is tettem fel a kérdést. A válaszokat előre is köszönöm.



2016. aug. 14. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Árához képest jó a tudása, persze pár kínai telefon jobb, de nem mindenki meri azokat megkockáztatni.
2016. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akk mar ink vegyel egy kinait bisztos h minisegibbet kapsz onnan a penzedert. Kulonben amit kuldtel az eleg sz@r egy mobil kinabol sokkal jobbat is tudnal venni.
2016. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó légyszíves kifejtenéd, hogy miért "szar" a telefon és hogy ennyiért mi mást ajánlanál? Válaszod előre is köszönöm.
2016. aug. 14. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


A kínai mobiloknál a Vernee Thor a belépő, 40ezer.

Nem rossz telefon, de ha kifogsz egy hibásat, elég nehéz lesz gariztatni majd.

2016. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, énis azt néztem másiknak, de ugye 15 ezerrel drágább és az nem kis pénz, szóval ha a gigabytera adnak normális garanciát azt venném, csak nem sokat tudok a telefonról, ezért is tettem fel a kérdést. Köszönöm a válaszokat és várom a továbbiakat.
2016. aug. 14. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Lényegében a Vernee kb 3-4x jobb.

Kicsit drágább, de mivel 3-4x jobb simán megéri.


A hátrány a garancia.

A Gsmart-nál meg a garancia az előny, a hardver a hátrány.


Szerintem döntsd el melyik a fontosabb.


Én személy szerint ha magamnak lenne, akkor a Vernee lenne, ha pl családtagnak, akkor a Gsmart a gari miatt.

2016. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. aug. 14. 17:54
 8/8 anonim ***** válasza:
A tesztek alapján tűlárazottak a Gigabyte mobilok, ráadásul ehhez képest még a minőségük is rossz, még véletlenül se gondolj arra, hogy olyat veszel.
2016. aug. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!