Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az arukapu.hu webshop megbízható?

Az arukapu.hu webshop megbízható?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy új telefont , de nem tudom hogy ez a webshop megbízható-e.

2016. aug. 15. 10:11
 1/2 anonim válasza:
Ne vegyetek innen semmit, kicsaljak a penzedet, aztan azon megrendelik kinabol a szarokat, szamla nelkul. Ez az ertekeles magaert beszel: [link]
2016. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem megbízható. Nem írhatsz véleményt a vásárláshoz utólag, nem véletlen. Nem lehet az ügyfél szolgálatot elérni, e-mailre sem válaszolnak a rendelésed állapotáról.


A megrendelésemről tőlük én nem kaptam visszaigazolást e-mailben, sem smsben. Ennek egy hónapja. Ha nem mentem el a képernyőképet a fizetésről, tőlük másom nem lenne. Én most szaladok a pénzem után, és hasonlóan járt embereket keresek, mert ugye 50.000 Ft alatt nem kerül bíróságra az ügy a fogyasztóvédők és rendőrségi feljelentés után sem. De ezt ők is pontosan tudják. Engem kicsivel kevesebb, mint 7000 Ft-tal károsítottak meg. A rendőrség a több kisebb összegű feljelentéseket össze szokta vonni, azután történik valami. Amikor öt évig vezettem multinál világmárka üzletet, a tolvajok pontosan tudták mi az az összeghatár, amivel a rendőrség nem foglalkozik különösebben, de megszívattuk őket, mert több üzlettel összefogva egy ügyként került a bíróságra a több kisebb értékű lopásuk. Remélem ugyanúgy ők is megkapják egyszer, ami jár nekik ezért. Két hetet várok még,hogy jelentkezzenek. Utána irány a fogyasztóvédelem, majd a rendőrség. Soha többet nem rendelek innen.

2017. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!