Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a legjobb...

Melyik telefon a legjobb választás, ezeket a szempontokat nézve?

Figyelt kérdés

Újt telefont vennék már, csak kicsit tanácstalan vagyok, ezért kérnék tőletek segítséget! :)

Szóval ezek lennének a legfontosabbak:

--> Android op. rendszer 5.0 fölött

--> Nagyon-nagyon fontos a kamera, főleg a hátlapi, aminek profinak kellene lennie, videók és képek készítése, éles és szép képpel, valamint 1 erősebb előlapi kamerával

--> Több évig felhasználható, akár 2-3 évre terveznék

--> Gyors és megbízható, nem fagy le, stb.

--> Árnak pedig körülbelül 150.000 forintra gondoltam, vagy kicsivel fölötte akár.

Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget!



2016. aug. 17. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Asus zen2 laser. Nekem sima zen2 van es eh is peofi3 képet csinál
2016. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
En ajánlanak a huawei p9et. Énis olyat vettem es nagyon szeretem. Ja es ugye nagyon jo a kamerája is.
2016. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Kamerailag jelenleg a mobilpiacon a Samsung S7 a legjobb. Tehát azt ajánlanám.
2016. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
LG g4 mai napig igen szép képeket csinál.
2016. aug. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat. :) az s7 az mar kicsit nekem tul sokba kerul, a p9 nek meg a video felvetelevel nem vagyok annyira megelegedve. :/

Az LG G4 nek a kep stabilizatora tenyleg olyan gyenge? :O full hd teszt videokat nezve a youtube-on olyan, mintha ossze vissza ugralna a kep..

Az asus pedig annyira megint csak nem tetszett.

Eddig mindenkinek ment a zold, se johetnek meg valaszok

2016. aug. 18. 10:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Esetleg LG G5?

Ezt meg ajánlom figyelmedbe:

[link]

2016. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amelyikőtök azt mondta hogy galaxy s7 nek van a legjobb kamerája, az szerintem bújjon el😂😂😂 Szerintem is az lg g5 vagy a huawei p9
2016. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Bence.

Tudod én nem csak az okos kis fejecskémben találom ki a dolgokat, hanem talán teszteket is olvasok. Mutass egy olyan tesztet, ahol a G5 vagy a P9 legyőzi az S7et...!

Erről ennyit.

2016. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sony Xperia Z sorozatot tudom ajánlani, én Xperia Z3-at használok már 2 éve és még egyszer sem fagyott le, a kamerája is nagyon jó, viszon az előlapi kicsit gyengébb(2,2 Mp) de az is 1080p videót képes felvenni és sztem azért ez elég jó. És az ára is kb. 90-100 ezer FT, ami jóval a határ alatt van, és android frissítés is van rá szóval az Android 5.0 is meg van ezzel, összegezve a Sony Xperia Z3-at ajánlom
2016. dec. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!