Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak?

Milyen telefont válasszak?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás elött vagyok. Most egy 630-as Lumiám van. A Samsung Galaxy A3-at és az A5-öt nézegettem. Jók ezek a telefonok? Nekem a legfontosabb hogy ne akadozzanak gyorsak legyenek. Sony-t meg LG-t is néztem ezekről valakinek tapasztalata? Nekem az Iphone 6, 6s kicsit drága. A válaszokat elöre is köszönöm!

2016. aug. 18. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a Google Nexus telefonokat ajánlanám, pl. Google Nexus 5X, de esetleg megvárhatod a új modelleket is, ha nem sürgős a váltás, mivel hamaros bemutatásra kerülnek.

A Nexus széria különlegessége, hogy az Androidot fejlesztő Google közvetlen szoftvertámogatását élvezi! Tiszta, jól optimalizált, megbízható és gyors, mindig naprakész rensszert futtat. Az Android referencia modelljei, tehát kimelelt figyelmet élvez a szoftverfejlesztői oldalról!

2016. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Helló,


Samsung A3 és A5 közül inkább az A5.

Sony Z5 és Z5 compact, bár ezek drágábbak.

Az LG-ket nem ismerem.

Ahogy előttem írták, a Nexusok is jók.

2016. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én azt hallotam hogy az A5 egy idő után belassul és akadozik.
2016. aug. 18. 23:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Esetleg Sony Xperia M5?
2016. aug. 19. 02:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha csak itthon ismert markatol akarsz akk ink az m5ot vedd. Az a5rol en is halottam h akadoziky TULAJTOL HALLOTTAM. Ha az akadozik akk valszeg az a3 is...

Ha erdekel mas gyarto telefonjai is akk ezeket ajanlom: Redmi Noto 3Pro (nekem is ilyen van), rwsmi 3pro, M3 note 3/32, LeTv 1pro, LeEco Le Max 2, mi4s, g4, nexus 5x 32gb, vernee appolo lite

2016. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Samsung Galaxy A3
2016. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

LG g4 esetleg?

Egyébként én a samsungot messziről kerülnének ilyen kategóriában

2016. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
A Samsungokkal az a baj, hogy eléggé túlárazottak, nem érik meg, az LG és a Sony viszont reálisak, azokból nem igazán lehet mellényúlni! A kicsivel 100 ezer Ft alatti telefonok közül ezekből a Sony Xperia M5 és az LG G4 a legjobbak, de még esetleg más márkák felé nézelődve a Huawei P9 Lite se rossz vétel!
2016. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Párom Sony Xperia Sp-t cserélt le Samsung A5-re (2015-ös modell) a Sonyval csak a kínlódás volt!Az A5 még nem fagyott le stb...Jó kis telefon!
2016. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:D :D Érdekes, 3 éve húgom barátja ugyanezekkel a márkákkal pont fordítva volt: a Sony Xperia SP-vel tökéletesen meg volt elégedve, utána viszont a Samsung Galaxy S4 Mini-től a haját tépte! :D
2016. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!