Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s iCloud zárral...

Kopaszfej12 kérdése:

IPhone 5s iCloud zárral Alaplap cserét szeretnék "Bare" azaz csupasz alaplappal megoldható?

Figyelt kérdés
Találtam egy IPhone 5s készüléket nemet nyelvűt , a gazdáját nem találtam meg igy hat az iCloud zárral védett telefonnal Alaplap cseren gondolkozok eBay-n nézelődtem is es találtam párat csak azt nem tudom, hogy jo e ha "Bare" úgynevezett csupasz alaplapot rakok bele ???hogy sikerül e az iCloud zár leszedése ? Előre is köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 19. 10:30
1 2
 1/11 bp1985 ***** válasza:
"Nem találtam meg". Nem is kerested... Amit te akarsz csinálni, az bűncselekmény, és alsó hangon 2 év. Megéri?
2016. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kerestem de elég nehez amikor meg az Apple id-t se tudom el alapból nemet nyelv volt a telefonon
2016. aug. 19. 10:43
 3/11 anonim ***** válasza:

Bare board, azaz nincsenek rajta az alkatrészek. Az tény, hogy iCloud zár sem lesz rajta :D


De tényleg, ezek pár dollárba kerülnek. Mit gondoltál, mit kapsz ennyi pénzért? Full működő alaplapot? Álmodik a nyomor. Full functional unlocked kell neked, 100+ dollárért. És nagyon alaposan járj utána, hogy kell beszerelni, mert ott is van csapda elég. Pl. tizedmilliméteres, szemmel alig-alig látható eltérések vannak a csavarok hossza között, aztán ha valamelyiket rossz helyre csavarod, dobhatod ki az új alaplapot.

2016. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Találtam egy IPhonet" :-D :-D :-D
2016. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Cpu-t ilyesmit nem lehet at rakni vagy hasonlo hogy le jön róla az iCloud ZAR ???
2016. aug. 19. 12:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Az iCloudot ki lehet szedni belole egy apple szervizben. De nem hivatalosan, csak ha ismered azt akinek van belepoje a szerverre.

Ha nincs ismeros senki nem fogja vallalni.

2016. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bp1985 ***** válasza:
Apple boltba beviszed, megtalálják a tulajdonost...
2016. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6: ezt honnan veszed? Az iCloud zárat nem lehet szervízben sem feloldani. A sajátodat sem nyitják fel (mert nem tudják).
2016. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 hivatalosan nem. De a központi szerverről ki tudja oldani aki akarja. Mármint a belső ember.

Az iCloud nem más mint a teló ujraaktiválásának a blokkolása. Ha a régi tulaj törli az akkontjában a telót akkor az uj tulaj aktiválhatja. A belső ember is csak annyit csinál hogy kitörli a device-ot a lustárol a szerveren.

Na persze nem akárkinek, nem akármilyen kondiciok között. Az elsö kondicio hogy az akkont ne legyen használva régota, a telo ne legyen lopottnak jelentve stb.

2016. aug. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a "belső ember" ezt bárkinek is megteszi, meglehetősen kockázatos egy ilyen partizán akció, ráadásul ilyen adatbázisokban nyom nélkül nem lehet tevékenykedni, vagy legalább is nagyon nehéz, és hát a "belső ember" is csak valamilyen kattintgatós felületen tudja ezt csinálni a saját dolgozói account-jával, az adatbázishoz nem fér hozzá direkt. Ha úgy vesszük, és is amolyan belső ember vagyok (na nem az Apple-nél), de eszembe nem jutna matatni azokban az adatbázisokban, amikhez hozzáférek senki kedvéért semmi pénzért, és ezzel szerintem ott is így vannak. Egyrészt az állásoddal, másrészt a akár a szabadságoddal is játszol.


Ezt egyébként hivatalosan meg is teszik, ha hitelt érdemlően tudod igazolni, hogy a telefon a tied, csak elfelejtetted a jelszót/azonosítót (és nem tudod visszaállítani sem, stb.). De "talált" telefonokat nem aktiválnak csak úgy haveri alapon :-)


Vannak persze szolgáltatások, párezer Ft-ért ígérik, hogy ezt megcsinálják, de hogy tényleg működik-e, azt nem tudni, a vásárlói értékelések gyanúsan ötcsillagosak, valószínűleg nem valódiak.


Minden esetre akkor jársz el emberhez méltóan, hogyha leadod a telefont valahol (Apple szervíz, rendőrség, nem tudom). Mert nem a tied. Ez ilyen egyszerű.

2016. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!