Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s iCloud zárral...

Kopaszfej12 kérdése:

IPhone 5s iCloud zárral Alaplap cserét szeretnék "Bare" azaz csupasz alaplappal megoldható?

Figyelt kérdés
Találtam egy IPhone 5s készüléket nemet nyelvűt , a gazdáját nem találtam meg igy hat az iCloud zárral védett telefonnal Alaplap cseren gondolkozok eBay-n nézelődtem is es találtam párat csak azt nem tudom, hogy jo e ha "Bare" úgynevezett csupasz alaplapot rakok bele ???hogy sikerül e az iCloud zár leszedése ? Előre is köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 19. 10:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem éppen haveri alapon matatnak az adatbázisban hanem olyan 150-200 euroért (60.000 Ft). Állitolag egy bizonyos tipusú szervizhozzáférést használnak, olyan amelyiknek megvan a joga icloudot törölni.

Nem játszanak az állásukkal mert nem Apple alkalmazottak. Általában kis sufnigsm cégek akik valahogy megkapták a szervizakkontot.

2016. aug. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!