Sony vagy samsung?

Figyelt kérdés

Új telefont vennék és amit néztem az a sony Z3 és a samsung A9 2016. A samsung egy 6 colos teló ami kb se nem táblagép még, viszont telefonnak meg jó nagy azt már nem igen rakod zsebre. A sony jó lenne vízállóság stb, de nem régi az már? Mert ha áll két évet a raktárban álltában nem megy tönkre? Volt már hasonló tapasztalatom. És az ár sem utolsó mert a samsung száz fölött van. Egy samsung S3 mam volt ahhoz képest a sony is elég nagy ugrás lenne egy jobb, gyorsabb telefonnak?

Ti melyiket választanátok?



2016. aug. 19. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyiket sem.

Sony-k nálam amúgy is felejtősek, csak a gondok jutnak róla eszembe, az A9 meg hatalmas tepsi.

Olyasmi áron inkább Nexus 5X. Jó hardver, jó kamera, jó méret, stock Android...

2016. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket se. :P

Inkább akkor már Honor 7 vagy Nexus 5X.

2016. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Mi az hogy stock android?
2016. aug. 19. 22:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy most nézem, az a Honor valami kínai, bár jó az értékelése én inkább abban nem bíznék. A nexust én is néztem, de nem bővíthető a memóriája meg plusz kábel kellene a géppel való összecsatlakoztatáshoz.
2016. aug. 19. 23:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Stock: a gyári belepiszkálatlan Android, amit a Google ad ki, és a Nexusokon jó sokáig kapja a frissítéseket is.

Általában ez a legstabilabb, hibamentesebb Android.

2016. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Óh szent isten ha ezt 50 évvel ezelőtt mondod hogy kínai akkor megértem de ma? Mikor már szinte minden kínai.... Írd le hogy nem ismered a márkát és így nem szeretnéd azt venni de legalább ne ilyen hülye baromságokat írj. Vegyél Szamszungot facebookozni az is jó lesz.
2016. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!