IPhone 6/ 6s/ SE?

Figyelt kérdés

Először is: Hogyan lehetne rávenni a szülőket, hogy vegyenek nekem egy iphone-t? Tudom, már igen csak közhelyes a kérdés, de semmi használhatót nem találtam.

Másodszor: Ti melyiket vennétek? Összeírtam már magamnak az előnyöket-hátrányokat, de igen csak ütik egymást. Eddig 6/6s méretű telefonjaim voltak, de szerintem viszonylag gyorsan át tudnék állni a kisebb, vastagabb fogásúra. Vélemények?



#szülő #iPhone #hogyanvegyemrá #6/6s/SE #melyikérimegjobban
2016. aug. 20. 16:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Minek ilyen drága telefon? Fontos üzletember vagy, akinek fontos hogy milyen telefonja van, mert neki az munkaeszköz? Ja nem, csak egy 15 éves pávagyerek vagy, aki ezzel akar menőzni, mert massal nem tud. És még ezt is a szüleivel veteti meg, mert dolgozni derogál elmenni. Otthon meg vajaskenyér a főfogás. Igazán szánalmas.
2016. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Nekem mar nagyon regi telefonom volt, es megbeszeltuk anyaekkal, hogy a felenel egy picit tobbet belefizetek, a tobbit pedig kiegeszitik. SE-rol van szo.

Szerintem ha normalisan megbeszeled veluk, es nem akaratoskodsz, hogy neked marpedig az 'kell' akkor nem is meggyozni kell oket..:)

2016. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Drága 1-es válaszoló. Jósnőnek ne menj:)

Lány vagyok. A spórolt pénzemen jogsit és kocsit veszek (teljes mértékben egyedül, csakis saját pénzből), így az új telefon nem fér bele, amit már egy hónapja ígérgetnek. Ja és ne aggódj, nincs anyagi probléma. Anya és apa is vállalkozó.

Szerintem magával az Apple márkával van a problémájuk, de nem értem, miért. Plusz végül is "munkához kéne", mert ugye az én munkahelyem a suli, ahol nagy szükségem van egy telefonra. A laptopom kávét kapott és teljesen tönkre ment, menthetetlenül, szóval a netes házikat (mert szinte csak azt kapunk), és a kötelezők kiolvasásában is szükségem van rá. Csak PDF-ben szoktam olvasni könyvet, számomra ez praktikusabb


2-es. Ment a zöld:) Már próbálkoztam ezzel is, de mivel jól tudják, hogy a jogsi meg a kocsi mellett esélye sincs, hogy én szedjem össze rá a pénzt...

2016. aug. 20. 16:25
 4/26 anonim ***** válasza:
38%
Ja, hogy vállalkozók... hát akkor vegyék meg mindhármat.
2016. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
31%
Dolgozz meg érte te, ne vetess a szüleiddel több százezres telefont...
2016. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Drága 5-ös. Máskor előbb olvasd el amit írtam és utána írj. Tudom, eszméletlenül fáj a gondolkozás és a szövegértelmezés, de menni fog. Idővel bele fogsz jönni

Az sem volt nagy segítség, hogy akkor vegyék meg mind a hármat, mert épp egyet sem akarnak ezek közül. Sőt! Anya a Samsung S7 Edge-re akar rábeszélni. Akkor egyértelművé vált, hogy az Apple-val nem szimpatizálnak, de ....

2016. aug. 20. 16:41
 7/26 anonim ***** válasza:

2. 6 és 6s közül mindenképp a 6s-t. Esetleg vársz még egy hónapot és iPhone 7. Ez valószínűleg egy méretben lesz a 6/6s-el, sőt kinézetben is nagyban hasonlítani fognak.

Ha SE, akkor pedig SE.

Legjobb talán az lenne, ha bemennél egy MM-ba vagy valamelyik Apple üzletbe, ahol meg tudod fogdosni őket.

SE szinte teljesen egy 6s csak 4"-ban.

Legfontosabb kérdés, hogy mekkora kell, amit csak te tudsz.


/Én magamnak tuti 6s-t vennék./

2016. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ha nem kell nagy telefon akkor az SE tudásban szinte ugyan az,mint a többi.

Mondjuk én tuti egy olyan pici telóra nem adnák ki annyit még részletre sem.

Munkatársam pont SE-t vett én a 1.5éves Samsung S6-om nem adnám oda érte!Az S6 szebb élesebb fényképet készít,ugyan olyan gyors,soha nem faggyott le és szerintem most olcsobb is újonnan.

2016. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
31%

hmm, lány vagy sulizól, és már jogsira és autóra van már pénzed. Átlag diákok visznek haza óránként 600-900ft közt)

Protekció szagot árasztasz hölgyem. (Jah, hogy a szülők vállalkozok, nincs több kérdésem)

Apuci anyuci berakta a lányát vmi menő helyre, de a kislány most toporzékol hogy nem kapja meg a legdrágább telefont.. Hova lehet még süllyedni?

2016. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem egyszerű: az a problémájuk az Apple-lel, hogy bármennyire is jó minőségű, akkor is az ár 70%-a csak a márkanév, és mindössze 30% maga a telefon, és veled ellentétben ezt ők pontosan tudják, és nem hajlandóak olyat venni, ami nem éri meg az árát! Androidosból ugyanolyan minőségben olcsóbban jobb telefont kapsz, minek ilyen drágát venni, főleg inkább azért is kéne spórolnod, ha jogsit és kocsit akarsz!

Androidosból olcsóbban erősebb hardver, egyedi ízlésed szerint testreszabható és nyitott rendszer, jobb kamera, nagyobb akksi, javarészt bővíthető memória, és persze több pénzed marad!

2016. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!