Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik érné meg jobban,...

Melyik érné meg jobban, iPhone SE vagy iPhone 6?

Figyelt kérdés

Ebben a két telefonban gondolkodom, csak nem tudok dönteni melyiket vegyem meg mégpedig: Az SE-t a 4col-jával kicsit kicsinek tartom, azonban kárpótol az erősebb hardver és a jobb kamera(és persze természetesen a 64Gb-os verziót venném), míg a 6-os nagyobb, ami nekem jobban kézre állna, viszont itt 16Gb-os verzió annyiba fáj, mint a 64Gb-os SE(legalábbis majdnem annyi), és igen... E kettő között vacillálok melyik érné meg jobban?


iPhone SE: erősebb hardver, kisebb méret, több tárhely

iPhone 6: gyengébb hardver, nagyobb méret, kisebb tárhely


(Újonnan venném persze nem az Apple eredeti oldaláról.)



2016. aug. 20. 02:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Mi a fontosabb számodra: az erősebb hardver és a több tárhely vagy az, hogy kényelmes legyen fognod?


Egyáltalán kitudnád használni azt a 64 gb-ot? Az több, mint 90 film. Szükséged van ennyi helyre?

2016. aug. 20. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát ezaz... Filmeket is töltök le jó sokat, fotózok is, de nagyon kicsi a kezembe ami zavarna szerintem.
2016. aug. 20. 04:25
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem SE-m van, ez előtt Sony Xperia Z1 -em (5col) vissza tudtam szokni.



iPhone 6:

+nagy méret

- gyengébb hardver

- kisebb tárhely

iPhone SE:

+erősebb hardver

+nagyobb tárhely

-kis méret


öszzegezve: SE: 2 plusz 1 minusz

6 : 1 plusz. 2 minusz

2016. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En az SEt vennem
2016. aug. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp az SE, az iPhone 6 már nem éri meg az árát szerintem, legalábbis újonnan pont az SE miatt, ugyanis az SE jóval erősebb, az iPhone 6 egy ráncfelvarrott 5s, ami még mindig jó telefon, de az SE mindenképp jobban megéri.
2016. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

De ha filmet is nézel akkor legalább 5.5"-ost vegyél.

A 4" az nulla, semmire nem való. Egy android is tökéletes erre .

2016. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha hosszabb távra tervezel, akkor az SE. Már ha eég az a méret. Én pl már nem tudnék visszamenni 4"-ra, iPhone 5S-ről váltottam 6-ra, de ez sokkal jobban kézre áll nekem, nem kéne már 4" még úgy sem hogy jobb a hardver.
2016. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen nekem is inkább a 6-os áll jobban kézre, de ugyanakkor kell a több tárhely is. Nem tudok választani...
2016. aug. 20. 12:13
 9/13 Roli_01 válasza:

Nekem i6-om van 16 gb-os és nagyon szeretem. Nekem elég a 16 gb mert nekem nincsenek rajta filmek csak képek de abból se több ezer meg ilyenek hogy face,insta stb.

De ha neked kell a nagyobb tárhely inkább az SE.:)

2016. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én most kaptam iPhone SE-t. Imádom. Samsung J7-ről váltottam, ami azért elég nagy telefon. Ha rám hallgatsz nem a méret határozza meg a telefont. Nagyon könnyen meg lehet szokni azt a 4"-t. Utána már tökéletesen kézre áll+ egy kézzel is könnyen használhatod. Az SE még biztosan jó pár évig egy nagyon jó telefon lesz. És szerintem szuper, hogy egy 64 gb-os, újabb telefon (az SE) ugyanolyan árban van, mint egy 32 gb-os régebbi (a 6). Jó, a 6-os nagyobb, de az SE-t még nagyon sokáig kihasználhatod! Tovább fog frissülni, mert újabb+ 2 gb RAM is van benne (a 6-ban csak 1), ami szerintem egy hatalmas plusz. Én az SE-t venném, de kinek mi a jobb.
2017. dec. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!