Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 Lite vagy LG G Flex 2?

Huawei P9 Lite vagy LG G Flex 2?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban? Mert nekem az LG javára jobban tetszik az androidjának a design-ja, a hajlított kijelző. Viszont a Huawei javára jobban tetszik, hogy van rajta ujjlenyomat olvasó, nem melegszik(annyira) mint az G Flex 2(snapdragon 810)és újabb is a telefon, maga az android is ugye marshmallow, a G Flex 2 meg ugye Lollipop. Légyszíves mondjatok még előnyöket, hátrányokat és hogy összességében melyiket érdemesebb megvenni. Köszönöm előre is a válaszokat :)

2016. aug. 20. 21:15
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

6-os, látom fogalmad sincs miről beszélsz! Gondolom nem használtál még Huawei telefont!? Nekem Huawei P8 van már több, mint egy éve, de eddig semmilyen problémám nem volt vele! Még a mai napig is gyors, erős a hardvere. Nem tudok olyan játékot mondani, amit ne futtatna akadás mentesen a legnagyobb grafikán! Nagyon jól össze rakott telefon fém házzal. Gyönyörű képeket készít éjszakai fényviszonyok mellett is! Szerintem kicsit olvass utána, mielőtt lefikázol valamit! Ajánlom figyelmedbe a mobilaréna telefonos tesztjeit! Eléggé reálisan leírják a véleményüket, nem csak dicsérgetik a telefonokat, hanem negatív kritikát is megfogalmaznak, ha úgy érzik jogosnak!


A kérdezőnek bátran ajánlom a Huaweit, bár én Lite helyett a nagyobb testvért választanám, már csak a masszívabb fém ház miatt is!

2016. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!