Szerintetek megeri?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy Iphone-t.. de apukam szerint nem eri meg annyiert... ti hogy gondoljatok? Ja es azt is megkoszonnem ha tudnatok meg mondani telefonokat amik elegge hasonlit egy Iphone 6s plushoz

2016. aug. 24. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Hallgass apádra.

Kivéve ha te kerested meg a telefon árát a saját munkáddal.

2016. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Sony x performance, samsung galaxy nkte7, samsung S7 edge még jobban is néznek ki.
2016. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
25%
ugyanannyi pénzért sokkal jobb telefont is tudsz venni mint például a samsung galaxy s7 edge
2016. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
53%
Galaxy s7 edge? Egy Samsung sose fog egy IPhone nyomába érni! Vehetsz hasonlót persze de az élmény nem ugyanaz, valamint a megbízhatóság az IPhone-nál a legmagasabb! Volt S6-om utáltam megbízhatatlan androidos hulladék, kivágtam az ablakon, most IPhone 6s van maximálisan megvagyok vele elégedve! De ha nincs rá pénzed sztem akkor win Phone-ba gondolkodj bármit csak ne androidot!
2016. aug. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ajaj almafa nem kell úgy elájulni :D Nekem iphone 6-om van de szerintem egy galaxy s7 sokkal jobb és az android már nem olyan mint régen mostmár sabilitásban is hozzák az IOS szintjét. Nekem az iphonenál sokszor van olyan,hogy meg van nyitva sok program elkezd egy picit akadni, néha játékoknál is szokott tehát nem lehet azt mondani,hogy jobb az IOS-NÁL. Majd ha ez sem fog fagyni meg hasonlók majd akkor lehet azt mondani,hogy az Ios jobb, de így,hogy csomó hiba van itt is mint androidon addig nem jobb.
2016. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mindegy mindenkinek más a véleménye, sztem ez a legjobb és a kérdésre válaszolva igen megéri 😀 Amúgy a 6-ot miért nem cserélted már rég le? Rég van már 6s és s7 is!
2016. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
megoszlik a vélemény az apple termékekről.. szerintem nagyon megéri iphonet venni. nekem már kettő is volt az utóbbi két évben, és nem tervezem hogy váltani fogok. dizájn, rendszer, szoftver, megjelenés.. egy iphone 6 bőven megér 160 ezret. oké egy 6s+ már sok szerintem, de a 6 az még árba is elmegy. amúgy. árukeresőn nézd a véleményeket. mivel itt van egy két szellemileg sérült ember. soha nem volt 40 ezernél drágább telefonja, és leszólja az iphonet mert szar :D logika..
2016. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6s-em volt csak anyumnak elromlott a telefonja és iphonet akart 6s-t és nem volt rá pénze,de mivel nekem sem volt olyan sok ezért odaadtam neki a 6s-t és vettem magamnak egy olcsóbb 6-ot.
2016. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!