Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont lenne érdemes...

Milyen telefont lenne érdemes kérnem?

Figyelt kérdés
A mostani telefonomnak nagyon kevés a belső tárhelye, ezért minden bajom van vele és kb csak telefonálni tudok vele, mert mindig le kell az alkalmazásokat törölnöm a tárhelyhiány miatt. Szóval az lenne a kérésem, hogy írjatok nekem olyan telefonokat (legfőképpen Samsung márkájút, mert abban bízok a legjobban) amiknek a belső tárhelyük MINIMUM 8GB és jó áron is legyen a telefon, tehát max 30-40 ezer és a mérete azért ne legyen kicsi, pl egy Samsung S4 vagy egy Samsung Galaxy Trend Lite mérete tökéletes megfelelne. Nem feltétlen Samsung telefon kell, hogy legyen de én bennük bízok a legjobban. Előre is köszönöm!

2016. aug. 25. 15:54
 1/2 BM-Striker ***** válasza:

8gb tárhely is elégeletlen, 16gb kell minimum.



30-40-ért nem kapsz új Samsung-ot ami nam szar, ennyiért Vernee Thor az egyetlen a jó telefon.

Nekem is most ilyen van, nagyon jó készülék, olcsó Sanmsung-oknál klaszosokkal jobb.


Eustock-on rendes itthoni garanciával kapható.

2016. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot, megfogadom! :)
2016. aug. 25. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!