Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen telefont lenne érdemes...

Milyen telefont lenne érdemes vennem?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Úgy tapasztalom, hogy a jelenlegi (lassan 2 éves) Sony Xperia SP készülékemmel jócskán melléfogtam, ekkora RAM-mal gyakorlatilag mostanra használhatatlanná vált, hiába takarítom így, meg úgy, a mikrofonja se működik már, rendszeresen újraindul, még egy "nagyobb" alkalmazást sem tudok futtatni stb.

Ami fontos lenne nekem a telefonba, hogy jó kamerája legyen, mert azt gyakran használom. Ezen kívül ne legyen lassú, lehessen vele pörgősen netezni, videót nézni stb. Játékokat nem nagyon használok, zenét más eszközön hallgatok. Elsősorban 100 000 alatti kategóriában keresgélek. Tudnátok nekem segíteni?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

19/F



2016. máj. 29. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg valami jó akcióban lecsúszhat az LG G4 ára 100ezer alá, mert az kamera tekintetében telitalálat lenne, és mivel tavalyi csúcsmodell, ezért sebességgel vagy támogatottsággal sem lenne baj. (Alapból 110-130 között mozog az ára).
2016. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!