Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti most mit tennétek, hogy...

Ti most mit tennétek, hogy cserélnétek le?

Figyelt kérdés

Kedden jött meg a Sony Z3-mam és először még semmi nem tűnt fel, mármint semmilyen hiba. Aztán most csinál olyanokat, hogy van hogy négyszer ötször rá kell nyomnom egy ikonra mire reagál, utána egy darabig hibátlanul működik. Ma reggel bekapcsoltam (éjszaka minek menjen) és eltüntetett egy csomó ikont, egyesével vissza kellet húzgálni őket. Na most! Netről vett telefon tehát ha szervizbe küldöm akkor jó pár hétig telefon nélkül maradnék, mert csak szolgáltató adna cserekészüléket. Így viszont esetleg megtudnám csinálni azt, hogyha vissza küldöm, (14 naposba) veszek egy másik noname telefont olcsón hogy addig is legyen valami, még hozzá gyűjtök, aztán eladva még azt is, vennék valami nagyobbat ami tuti működik. Mindjárt rövidre zárom :D.

De probléma még hogy egyből vettem hozzá egy ütésálló tokot, mert az előző telefonom pofára ejtettem, meg vettem mágnes töltőt így egyesével mindent vissza kellene küldözgetni. Még hétvégén megpróbálom leformázni hátha az helyre hozza. Vagy inkább néha szarakodik, de bírjam ki ezzel a következőig? Ti hogy csinálnátok a helyemben?

Kösz, hogy ha elolvastad és köszönöm előre is a válaszokat. :)



2016. aug. 27. 09:53
 1/4 ÖngyilkosJelölt válasza:
Ha a javítást hosszú időnek tartod de nem akarod leváltani a telefonodat, jó megoldás lehet hogy addig egy GSM ben veszel ötszázért egy kis telefon oszt addig azon elérnek, a telefont meg elküldöd szerelni, vagy elmész szintúgy egy GSM be és lecseréled valami másra ;)
2016. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy gyári hibásat fogtál ki mert a sonyból nagyon jó a Z3 széria.
2016. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vásárlástól való elállás?
2016. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azóta vissza állítottam gyárira a kijelző meg is javult, erre most az aksi nem az igazi, a Stamina ellenére éppen kibír egy napot pedig nem játszottam még rajta csak YouTube meg netezek. Ismerősöm meg azt mondta hogy ő két három naponta tölti.

#3 Igen van olyan ha netről rendelsz nem tudod kipróbálni a termeket, ezért van 14 napod akár indoklás nélkül vissza küldeni, ha bármi miatt nem tetszene és nekik kötelességük vissza fizetni az árát persze a szallítási díj nélkül.

2016. aug. 30. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!