Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S tulajdonosok! Ti...

Galaxy S tulajdonosok! Ti mire cserélnétek el készüléketek?

Figyelt kérdés
Puszta spekuláció. Egy ismerősödnek van egy HASONLÓAN ÉRTÉKES okostelefonja, el akarja veled cserélni. Mi lenne az a készülék, amibe beleegyeznél? Pl.: Sony Ericcson Xperia X10, Xperia Play, Samsung Wave

2013. jan. 25. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyikre,de ha nagyon muszály x10re.
2013. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A fentiek csak példák, csak nem ismerek túl sok készüléket ebben az árkategóriában. Jöhet bármi: Sony, Sony Ericcson, HTC, LG, Samsung, Apple, meg miegymás. Csak reális legyen, egy Samsung Galaxy S3-at nyilván nem akarnak majd lecserélni S-re.
2013. jan. 25. 15:51
 3/14 gabor.galilei ***** válasza:
SGS II
2013. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na jó. Akkor konkrétan megkérdezem: melyek azok a telefonok, amelyek kb. egy értékkategóriában vannak a Samsung Galaxy S-sel? A Galaxy S II nyilván jóval felette van.
2013. jan. 25. 16:41
 5/14 anonim ***** válasza:
HTC :)
2013. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 gabor.galilei ***** válasza:
Használt fél éves SGS II, 70eFt körül :)
2013. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ajh. Akkor még pontosítsunk. Tehát:

1. Nem szeretném lecserélni, elcserélni a Galaxy S telefonomat

2. Csupán kiváncsi vagyok, melyek azok a készülékek, amelyek kb. egy kategóriában vannak a Samsung Galaxy GT-I9000-rel

3. Új készülékekről van szó.

4. A HTC-t ismerem, az telefongyártó, de konkrét készülékre volnék kiváncsi. Lehet LG, Samsung (android/bada), Sony, Sony Ericcson, HTC, ZTE, Apple, bármi. Csak konkrét készülék legyen, kb. egyenrangú a telefonommal (nem baj, ha apróságokban rosszabb/jobb, más a specialitása).

2013. jan. 25. 22:08
 8/14 anonim ***** válasza:

Én voltam a HTC-s. :)

szóval HTC One S vagy bármi ami e fölött van.

De most, hogy jobban átgondoltam, inkább egy sony ericsson xperia z-t mondanék. :)

2013. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocs, de megértetted a kérdést? Most komolyan, a Galaxy S-t egy kategóriába sorolod az Xperia Z-vel? Létezik valaki, aki elcserélné az Xperia Z-jét egy Galaxy S-re?
2013. jan. 26. 17:31
 10/14 anonim ***** válasza:
én fordítva értettem
2013. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!