Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo P70-ről mi a véleményet...

Gyulai Balázs kérdése:

Lenovo P70-ről mi a véleményetek? Érdemes meg venni? Vagy van-e hasonló árban jobb telefon? (A P70 kb.61-70 ezerforint

Figyelt kérdés
A P70 mennyore megbízható? Pár infót akarok tudni róla mielött még vennék valamilyen telefont. Ez alatt azt értem hogy mit rejt a belseje? Elfut-e rajta akadás mentesen egy magas igényű játek?( például modern combat 5 de csak mondtam egyet de van sok más hasonló is) Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 28. 22:04
 1/3 anonim válasza:
Most Lenovo P70- ről írok :) nekem ez az egyik legjobb telom. Siman fut rajta minden gyors, kezelhető és strapabíró telefon. Én is játszom rajta a MCombat5-öt és jól viszi. Emellett nagyon jó közeli és távoli fényképeket lehet vele csinálni. Nem bonyolult használni. És 2 kártyát tehetsz bele .
2016. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azt még elfelejtettem odaírni, hogy az aksija több napot is kibír átlagos használat mellett töltés nélkül. Ha sokat játszol rajta az se nagyon fogyasztja az akkut és gyorsan fel lehet tölteni.
2016. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2016. aug. 29. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!