Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet az, hogy az eltűnt...

Hogy lehet az, hogy az eltűnt adatok az SD kártyáról több hónap, és felülírás után egyszer csak visszakerültek egy eddig nem létezó mappába?

Figyelt kérdés

Tehát:

Volt, hogy egyszer csak nem látta az sd kártyát. Azt hiszem, kiesett a telefon, bele a hóba, nagyon kicsit csöpögött az eső. Kb fél óra múlva észrevettem, és visszamentem érte. Semmi baja nem volt látszólag, (s azóta se), csak az sd kártyát rá pár napra egyszer csak nem látta , addig amíg meg nem formáztam. (tehát ez nem biztos, hogy összefüggés)

Tehát formázás után máig tökéletesen működik. Azóta párszor felülírtam, új zenék új képek stbstb.

Egyik nap, miután egy ismerőssel felcseréltük a kártyáinkat a telefonunkba egy kis időre, észrevettem hogy van a galériába egy "art" nevű mappa, tele képekkel, köztük sok olyan, ami most is rajta van, meg sok olyan ami anno elveszett. A képek amugy csak 100-150kb-osak, míg a normál képek amiket kamerán csinálok több mb-osak.

Van egy ugyan ilyen mappa "thumbnails" néven, tökre ugyan azokkal a képekkel.

A képek pedig az sd kártya->WPsystem->shareddata->mediametafiles->devicemediastore->"art" és "thumbnails" mappákban vannak.


2016. aug. 29. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak "könyvjelző" - thumbnail - vagy hogy hívják fájlokat ment oda minden képről, úgynevezett gyorsítótár a megjelenítéshez és az vagy valamiért megmaradt a formázásnál.
2016. aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biztos nem az eredeti képek. Csak azt nem értem, hogy kerültek oda, egy eddig nem létező (vagy csak nem látott) mappába.
2016. aug. 29. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!