Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huawei P9 vagy a Honor 8...

A Huawei P9 vagy a Honor 8 lenne jobb választás?

Figyelt kérdés
Mivel a Huawei P9 Kirin 955 procija egy kicsit jobb mint a Honor 8 Kirin 950, viszont a Huawei P9 3GB RAM-al mig a Honor 8 4GB RAM-al lesz kapható (persze ha az alap készüléket vesszük figyelembe) és sajnos nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne a jobb választás

2016. aug. 31. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Fene tudja, valóban nem könnyű kérdés.

Ha a Honor kicsit olcsóbb lenne, akkor egyértelműen azt mondanám, de így azt mondom, hogy amelyik jobban bejön külsőre.

Nekem inkább a Honor.

2016. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is gondolkoztam ezen, végül Honor8-at vettem. A fő ok az ár volt, főleg, hogy sikerült az Edigitalban megvennem 118-ért.


Tesztek alapján a Kirin 950 és 955 között nincs feltűnő különbség. Ráadásul nálunk a Honor8 4Gb RAM-mal érkezik, ami plusz pont a Honornak. A kamerája tudtommal ugyanaz a kettőnek, kivétel a Leica felirat. Lehet más különbség is, minden esetre nekem bőven megfelel, tetszik a Honor kamerája.


A lényegi különbség tényleg inkább kinézetben és anyaghasználatban van, no meg az árban. Tudását tekintve a két telefon szinte teljesen ugyanaz, és a rendszerchip kivételével a Honor8-nak van egy-két jobb tulajdonsága.


Kinézetre nekem mindkét telefon tetszik. Anyaghasználat szempontjából inkább a P9-et választottam volna, a fémház miatt. Korábbi P7-esemnek is üveg hátulja volt, és bár nem törött be, de mindig volt rajta tok, mert tartottam tőle. Ha leejtem, nem elég, hogy az eleje betörhet, de a hátulja is. Szépnek szép, de csúszik, gyűjti az ujjlenyomatokat, tehát csak akkor igazán szép, ha letörölgetjük. Ezért én inkább a matt fém ház mellett döntöttem volna. Ettől függetlenül a Honor8 gyönyörű szép, és árát tekintve jobb vételnek tartom.


Hozzáteszem, 140ezerért drágállom a telefont, akármilyen jó, az akció miatt vettem meg. Nyilván fog csökkenni az ára, ezért ha nem lett volna akció, akkor még vártam volna a telefon vásárlással.

2016. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SenkiAlfonz2 ***** válasza:

130 000 ért vettem meg a honort egyértelműen jobbnak gondolom.


Nem tudom hogy infra van e a p9 en de drágább és a proci gyakorlatilag ugyan az.

anyaghasználatban nekem is p9.

kamera ugyan az és azt sem tudom van e a p9 nek ujjlenyomat olvasóba épített okosgombja de a honornak van. összeségében majdnem ugyan az én jobb vételnek tartom a honort de ha a p9 et veszed meg akkor is jól jársz

2016. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SenkiAlfonz2 ***** válasza:
ja elfelejtetem mondani h a p9 neoled kijelzővel rendelkezik ezért jobb a kijelzője
2016. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!