Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fake telefon kiszűrése?

Fake telefon kiszűrése?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet kiszűrni az ilyen fake/copy telefonokat? Hallottam olyat, hogy a legolcsóbb pl amit az árukereső talál azt nem biztos, hogy megéri megvenni mert fake verzió. Én most kinéztem a Samsung S7 telefont és a legolcsóbb bolt 154 ért adná. Ez eredeti lehet, ha a bolt megkapta a megbízható titulust?

2016. szept. 2. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért az összes szureimportos, gsm garancias szutykok
2016. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek mondom meg a kérdezőnek mert ő meg félreérti, a szürkeimportos az nem fake, csak pl nem adóznak esetleg utánna, mert nem magyarországra van bejelentve a cég meg ilyesmi. Ezért nincs azokra garancia. Azaz gyári garancia.


De azok a telók is teljesen eredetik, bontatlanok, és a garncián kívül olyan mintha pl a mediamakrtban vetted volna.

2016. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs azzal a szürkeimporttal semmi baj, én anno egy Lumia 930-at vettem így, volt gariban (nem a Nokiánál, mert ugye gyártói garancia nem jár hozzá) és teljesen jó. Még kevesebb időt is kellett várnom, mintha a Nokiához kellett volna küldeni. :D Fórumon van, akinek hivatalos gyártói garanciában lévő telefonjára akár 2 hónapot is vár.
2016. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor eredeti csak gari nincs hozzá? Mert egyébként az 1 év garis és plusz pár ezerért 2 év.
2016. szept. 2. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyári garancia nincs rá. Tehát a Samsunghoz nem tudod küldeni garanciába. A bolt intézi a garanciáztatást.
2016. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami szrt se ér
2016. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg higgy nekem, hogy nem olyan rossz az, ha tapasztalatból beszélsz, mint én és nem csak a levegőbe...
2016. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!