Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont érdemes megvenni az alábbiak közül, és miért?

Figyelt kérdés

iPhone SE, Samsung Galaxy S6/S6 Edge, Samsung Galaxy Note 5, Nexus 6P, Lg G4, vagy talán valami más...

Eddig számomra az iPhone tűnik a legjobbnak, nem azért mert menő, egyszerűen a gyorsasága, stabilitása, és az iOS miatt...Viszont sok negatív dolgot is lehet hallani mint az iOS, mint az Android felől...Segítsetek választani :)



2016. szept. 2. 23:28
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

Ebből a választékból rosszat nem tudsz venni.

Ha tetszik az iPhone, nyugodtan vedd azt, de szvsz a többivel se lesz bajod.


Én személy szerint a 6P-t választanám, mert jó kis stock android. De ez már szinte kizárólag egyéni preferencia kérdése.


Ha nagyon érdekel az Android vs IOS vita, ajánlom figyelmedbe a Google 35300000 keresési találatát.

2016. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az Iphone Se és a Samsung S6-al van tapasztalatom.Az Iphone a munkatársamé (2hetes) a Samsung S6 az enyém és közel 1.5éves.

A Samu szerintem gyorsabb egy fokkal!

Ami biztos,hogy sokkal részletesebb és jobb fényképeket csinál es ezt az Iphone tulaj is megerősítette.

Nekem soha nem fagyott le,és ugyanolyan villámgyors,mint újkorában.

Most nem azt mondom Samut kell venni,de szerintem jobban megéri az árát!

2016. szept. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Iphone SE 64GB Ha ezt megveszed 3 évig nem kell gondolkodnod telefonon. Lesz helyed a szép képeknek és mindíg megkapod a legfrissebb szoftvert. Véleményem szerint az Iphone már fogásában ázadja azt az élményt amit más telefon nem tud. Hajrá
2016. szept. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kijelzőméret!!!! elsőnek ezt kell eldöntened.

majd, megfogdosod mindet valamelyik media marktban, olvasol róluk teszteket mobilarénán...stb.

mellényúlni nem igen lehet, (én a nexus 6p választanám)

2016. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nexus 6P-t venném, de tényleg nehéz lenne mellényúlni ebből a felhozatalból. Az LG G4-et egyedül az ujjlenyomatolvasó hiánya miatt hanyagolnám (mert nekem az fontos). Ha az SE tetszik a legjobban, hát vedd azt, de arra figyelj, hogy az mai viszonylatok között icipici telefon, míg például a 6P-nek nagy kijelzője van. Multimédiánál, videóknál, böngészésnél, filmeknél, gépelésnél ezerszer jobb és kényelmesebb a nagyobb telefon, viszont egykezes használathoz vagy zsebretevéshez csak a kicsi, vagyis az SE a jó.
2016. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kijelző mérete valóban fontos, nekem elég nagy kezem van, még egy 4,7 colos telefon is elmenne egykezesnek...az iPhone tényleg kicsi, de hardweresen és szoftveresen jól meg van pakolva...A Nexussal csak annyi a baj, hogy a stock Android elég szegényes a funkciókban, bár ebben az Android 7 segíthet, viszont a kamera szoftver nagyon gyenge :/
2016. szept. 3. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!