Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vadonat új iPhone SE telefonom...

Vadonat új iPhone SE telefonomnál miért merült fel ez a jelenség? (Apple ID)

Figyelt kérdés
3 napos telefon, szolgáltatónál vettem, nem magán személytől, mégis egy ismeretlen Apple ID azonosítóhoz kér jelszót az iTunes Store. Mifene lehet ez a dolog? A készülék használatába nem zavar bele, de idegesít, hogy teljesen új a készülék, saját kezemmel aktiváltam és állítottam be rajta mindent, mégis valaki más ID-ját kéri bejelentkezésre a 'Store! Előtte egy 5S volt és az arról készült backup-ot tettem át az SE-re az iCloud-on keresztül, de azt is újonnan vettem anno, így azon se lehetett más ID-ja!

2016. szept. 3. 10:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

...még annyit tennék hozzá, hogy az a bizonyos AppleID-hoz tartozó 'mail cím a "mavericknlc1@hotmail.com"!

Hátha már merült fel másnál is.

2016. szept. 3. 11:18
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az oka, de nem tùl jó jel! Én azt javaslom rakd újra az egész készüléket!
2016. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tuti nem új a készülék, valaki már használta
2016. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amúgy meg. Apple supprt és visszavinni a vásárlás helyére!
2016. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Új a készülék! Szolgáltatónál vettem! Csomagolva volt!

Btw: Apple Supp lesz belőle.

2016. szept. 3. 11:53
 6/14 A kérdező kommentje:
Visszaállítottam a telefont, így is kéri. Nagyon nem tetszik ez nekem!
2016. szept. 3. 13:46
 7/14 anonim ***** válasza:
Mit mondott a support?
2016. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Legkorábban hétfőn elérhető a supp, majd akkor kiderül minden. Egy biztos, én nem fogok össze-vissza futkorászni vele az ő szarságuk miatt! Ha nem tud kielégítő választ adni, visszaadom magentáéknak a telefont. :/

Másnem garanciába kicseréltetem, ha erre egyáltalán vonatkozik -.-

...hiszen miért ne vonatkozhatna, saját hibámon kívül történt. De én innen vidékről, az Isten háta mögül nem fogok felutazgatni 'Pestre, mert szarnak bele a dolgokba (elnézést a vulgáris kifejezésért, de már ki van vele az is amivel egy idős vagyok)

2016. szept. 3. 17:27
 9/14 anonim ***** válasza:

amcsi support skype-on ingyen hívható, én őket szoktam baszogatni, el is intézték a problémám


mondjuk, én kint vettem ezt az ifost

2016. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
amúgy majd írd meg, mit mondtak!
2016. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!