Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy hónapos sincs a Huawei P9...

Egy hónapos sincs a Huawei P9 lite telefonom, és kitöröl random képeket. Miért?

Figyelt kérdés
Augusztus elején vettem a telefonom, és azóta már volt, h egy konkrét albumot kitörölt, de akkor úgy voltam vele, hogy biztos az én hibámból, tehát lehet én töröltem ki véletlenül, meg hál'istennek nem voltak fontos képek. De tegnap észre vettem, hogy amit tegnap előtt fotóztam számomra fontos képet, eltűnt. Nem tudom hova lett, és ez így nagyon zavar. Lehetséges hogy csak a nagyméretű képeket hagyja meg, a kicsiket meg kitörli? Vagy ez miért van? Kérlek valaki segítsen. Valahogy visszatudnám hozni azt a kitörölt képet?

2016. szept. 3. 14:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!