Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy Android?

Iphone vagy Android?

Figyelt kérdés

A kérdésem ennél összetettebb azért! :)

Nekem vagy egy Premium kategos Samsung vagy egy Iphone 6S közötti kül érdekelnének!


1,Az akkumulátor melyiknek hogy és meddig bírja?


2,Kamera melyiknek jobb? Amelyiknek rosszabb az sokkal rosszabb?


3, Az Iphoneban ha megnyitsz egy alkalmazást és a középső gombbal kilépsz akkor be is zárja azt? vagy van multitask?


4,Melyik a gyorsabb rendszerileg? Melyik stabilabb?


5,Ha veszel egy Iphonet akkor az tovább marad stabilabb rendszerű mint egy Androidos? Úgy értem h hallottam egy Android kb 2 frissitést kap és utána egy idő után kezd szétesni az Android...


6,A fájlokat tényleg csak Itunes-sal lehet átrakni a számítógépről a telóra?


Köszönöm előre is a segítségeket!



2016. szept. 5. 17:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

1, Ezt nem tudom pontosan, azt hallottam, hogy a Samué rosszabb, de mind a kettőt érdemes naponta tölteni


2,Mivel nem pontos típust adtál Samunál, erre lehetetlen válaszolni. Ennek ellenére iPhone-nak jó kamerája van.


3, Van multitask


4,Két külön kérdés. iPhone stabilabb, Samu pár mp-vel gyorsabb.


5,Amit hallottál az nagyjából igaz. iPhone-ok 4+ évet is simán kibírnak. Ismerősöm 4-et használ, és facebook, instagram, youtube, netezés, hasonlókra még mindig teljesen jó és stabil.


6,Igen, de nem olyan bonyolult, mint amilyennek tűnik. Sőt, igényesebb is, mint a androidos fájláthúzos készpunktumos módszer.


De ilyen kérdést tilos feltenni, mert nagy viták alakulhatnak ki, ráadásul ez egy relatív dolog. Mindenkinek más.

2016. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A Samsung természetesen a legújabbra gondolok S7, S7 Edge, Note7 stb...
2016. szept. 5. 17:31
 3/16 anonim ***** válasza:
Samsung azért merül gyorsabban, mert erősebb hardverek, nagyobb a felbontása, és ezek több energiát szívnak. Természetesen ettől az iPhone nem számít rosszabbnak, hiszen optimalizáltsága, pixelsűrűség és retina kijelző miatt simán felveszi a versenyt Samuékkal. Azt vedd, amelyik neked jobban tetszik. Olyan érvet senki se mondott soha, és nem is fog tudni, aminek köszönhetően mindenki X-et választja. Relatív kérdés, az emberek szubjektivitása zavarhat csak be. Nézz teszteket, ismerősöknél érdeklődj, esetleg használd, ha van nekik, és SAJÁT véleményed alapján dönts, hogy melyiket veszed.
2016. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A Samsung most bukott egy milliárd dollárt a note 7-tel, mert kiég az aksija. Mindenhol visszaveszik a telefont, és nincs értékesítés.

De nem ez az első ilyen probléma náluk.

Iphonenál azért cserélsz akut mert 3-4 év alatt elhasználódik. És 5-6 ezer ft kicserélik.

2016. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Magyarósi Csabának (Appleblogger) van egy videója a 6S és az S7 Edge összehasonlításáról. Érdemes végignézni, ugyanis Applebloggerként nem szidja a Samsungot. Keress rá Youtubeon!
2016. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Sok érdekes új dolgot írtatok le és igazából amire rájöttem, hogy pl a Media Marktban ma kipróbáltam mind a kettő típust, és ami fontos lenne nekem az, hogy stabil legyen a rendszer, mert a gyorsaságon egetverő különbséget nem igazán vettem észre, legalábbis laikusként...


ami zavar az Androidban, hogy sokan panaszkodnak rá, hogy bizonyos idő után belaggol, mintha butulna a reakcióidő és sokszor újraindul a rendszer...

2016. szept. 5. 18:33
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Igen, iPhone stabilabb. De emelett olyan funkciói is lehetnek, amik neked hátrányok!
2016. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

4# Én is tennék hozzá valamit!

A Note 7 aksi problémát észleltek amire a Samsung egyből reagált és visszahívta a készülékeit,ha néznéd is az adatokat eddig az eladott több száz ezerből készülékből kb 30db-ról tudnak!

Az Iphone a gyári szoftverhibás 6-osokat,(tűzveszélyes aksitöltőről ne is beszéljünk)még garanciába sem cserélték ki és az aksiról visszatérve kb Iphone-ból is annyi gyulladt fel!Tessék csak utána nézni és ezt is "híresztelni"!

A kérdező kérdésére igaz nem 6s, hanem SE. Samsung S6 és Iphone SE.

1.Ugyan annyi használat mellet kb egyforma.


2.Samsung részletesebb,nagyobb látószögű képet készít.

Pl.Kimentünk egy gyárba,hogy lefényképezzünk egy állványt amit meg kellet csinálni a cégnek.Én az S6 a kollegám az Se-vel fényképezett.Az Iphone fényképén kb 3/4-e látszott csak az S6-hoz képest és kép nagyításban sokkal jobban ki lehetett venni a részleteket a Samsung fényképét.(A kép készítésekor egymás mellett álltunk).


3.Passz! :)


4.Elméletileg az Ios-t mondják gyorsabbnak és stabilabbnak,de gyakorlatilag az új Android 6 2%-al stabilabb,mint az Ios 9 (ezt nem én találtam ki)

Ha az S6 vs Se akkor nem sokkal az S6 gyorsabb.


5.A mai felsőkategóriás Androidos mobilokkal,már nem valószínű,hogy gond lenne!Nem tudom az Iphone 4s milyen Ios-on futott,de a haverom Iphone 4s-e kb a régi Samsung Advance telefonommal egyenértékű.. ugyan úgy lefagy és kidobja néhány alkalmazást mind kettő mobil.


6,Passz! :)

2016. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem közel 1,5éve van meg a Samsung S6 és olyan gyors,mint újkorában.Soha nem fagyott,lassult,laggolt.Azért nem szabad elfelejteni,hogy a Samsung a saját maga fejlesztésű Exynos processzorát használja ami talán legjobb a mai piacon!Az S7 vízhűtéses procijáról nem is beszélve!
2016. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

iPhone 5s volt szoftver hibás volt, cserélte az Apple. A sarki arab mobilos nem cseréli.

Volt próbléma az akkuval? Én 3 esetről tudok. Lehet te többről.

2 hét alatt 35 hibás aksi kigyulladása, nem véletlen.

Màsik note 7 probléma, tol beletörik a tartóba, nem jön ki. Random fagyások összeomlások.

A másik miért is egy csúcs s6-tal vetsz össze 3 éves dizájannal? A belseje új, de nem csúcs kamerát kapta az SE. Miért nem IPhone s6 +-al? Abban van a csúcs kamera.

2016. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!